İSTANBUL HABERLERİ

Beşiktaş Belediyesi’nden Seçmenlere Taksi Hizmeti

IHA
31.10.2015 - 15:58Son Güncelleme :
IHA

Beşiktaş Belediyesi 1 Kasım Genel Seçimlerinde oy kullanmaya gitmekte sıkıntı yaşayan vatandaşlar için ücretsiz taksi hizmeti verecek.
Beşiktaş Belediyesi, 1 Kasım Genel Seçimleri için oy kullanmaya gidecek vatandaşlara taksi hizmeti verecek. Ulaşımda sıkıntı yaşayan, evden çıkamayan ve engelli vatandaşların daha kolay ulaşımını sağlamak için ücretsiz , ‘Dost Eller Taksisi’gün boyunca vatandaşların hizmetinde olacak.
Sandık başına gitmek isteyen ancak ulaşımda sıkıntı yaşayan, evden çıkamayan ve engeli bulunan vatandaşlar, Beşiktaş Belediyesi’nin Dost Eller Taksi hizmetinden ücretsiz yararlanarak oylarını kullanacak.. Hizmetten yararlanmak isteyen vatandaşlar Beşiktaş Belediyesi’nin 444 44 55 numaralı hattından randevu alarak faydalanabilecek. Randevu alan vatandaşlar 1 Kasım günü hiçbir sıkıntı yaşamadan profesyonel ekiplerce evlerinden randevu saatinde alınarak oy vermek için sandık başına götürülecek. Oy verme işlemi bittikten sonra ise aynı şekilde vatandaşlar evlerine geri getirilecek.
"BİR OY BİLE ÇOK ÖNEMLİ"
Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar da bu hizmeti seçim günü an be an takip ederek vatandaşların en iyi şekilde ağırlanmasını sağlayacak. Her bir oyun çok kıymetli olduğunu belirten Başkan Hazinedar,“1 oyun bile çok kıymeti var. Ancak engelli vatandaşlarımız her şeyden daha önemli. Onların hiçbir sıkıntı yaşamadan özgürce, geleceğimiz için oy vermelerini sağlamamız gerekiyordu. Dost Eller Taksi hizmeti ile engelli vatandaşlarımız ve sıkıntı yaşayan vatandaşlarımızın her an yanında olacağız” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İstanbul haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İstanbul ilinden Beşiktaş Belediyesi’nden Seçmenlere Taksi Hizmeti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Ekim 2015 tarihinde saat 15 58’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Beşiktaş Belediyesi’nden Seçmenlere Taksi Hizmeti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı