Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Beşiktaş atağa geçti

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

G.Antepsporlu Ramazan, İbrahim, Mehmet ve Antalyasporlu Fazlı için görüşmeler başladı

Siyah beyazlı kulübün başkanı Serdar Bilgili, G.Antepspor Başkanı Celal Doğan ile biraraya geldi, üç futbolcuyu istedi. Yönetici Ahmet Hamoğlu ise Fazlı için Bayram ve Atilla'yı isteyen Başkan Bekir Kumbul'a ret yanıtı verdi.

BEŞİKTAŞ Kulübü Başkanı Serdar Bilgili ve Transfer Komitesi Başkanı Ahmet Hamoğlu transfer atağına geçti. Bilgili, İbrahim, Mehmet Polat ve Ramazan'ın transferleri için Gaziantepspor Kulübü Başkanı Celal Doğan ile dün Ceylan Intercontinental Oteli'nde biraraya geldi.

Bilgili, 2 saat süren toplantıda Ramazan, İbrahim ve Mehmet'i mutlaka almak istediklerini ifade ederek Gaziantep Başkanı Celal Doğan'dan bonservis ücretlerini sordu. Doğan ise İbrahim için 4 milyon dolar Ramazan ve Mehmet için de oyuncu takasında bulunabileceklerini söyledi.

KARAR CUMA GÜNÜ

Hamoğlu ise dün Antalyaspor Kulüp Başkanı Bekir Kumbul ile görüştü. Kumbul, Fazlı için 5 milyon dolar ile Bayram ve Atilla'yı istedi. Bunun üzerine Hamoğlu astronomik para vermeyeceklerini açıkladı. Kumbul ise konuyu yönetime götüreceğini kesin kararı cuma günü vereceklerini söyledi.

Beşiktaş transfer komitesinden İbrahim Altınsay ve Hasan Gocay, Yimpaş Yozgat'ın golcüsü Mustafa, Siirtspor'dan kaleci İbrahim, Erkan, Adanasporlu Ali, Çanakkalesporlu Mehmet Zengin ile görüşmelerin sürdüğünü açıkladı. Bu arada dış tranfser konusunda Nevio Scala'nın raporu bekleniyor.


Bunları da Beğenebilirsiniz