Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Beşiktaş Almanya'ya rötarlı gitti

Yeni sezon hazırlıklarının İstanbul etabını tamamlayan Beşiktaş, ikinci etap kamp çalışmaları için Almanya'ya rötarlı gitti.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Seefeld bölgesinde gerçekleştirilecek 14 günlük kampta, siyah-beyazlılar 4 hazırlık maçı oynayacak.
Tarifeli uçakla yaklaşık 1 saat 45 dakikalık bir rötarla Almanya'nın Münih kentine hareket eden Beşiktaş kafilesi, hava limanında yaklaşık 3,5 saate yakın bekledi. Siyah-beyazlılar, Müniht'ten kara yolu ile Avusturya'nın Seefeld bölgesine geçecek.

Siyah-beyazlılar, kampta 10 Temmuz'da Avusturya 3. Lig takımlarından FC Hall, 15 Temmuz'da Alman Birinci Lig ekiplerinden Hamburg ile karşılaşacak.

Daha sonra Avusturya'nın Leogang bölgesine geçecek Beşiktaş, 4'lü turnuvaya katılacak. 18 Temmuz'da Alman Birinci Lig takımlarından Duisburg ile karşı karşıya gelecek Beşiktaş, 20 Temmuz'da ise Romanya Şampiyonu Dinamo Bükreş ile Çek Süper Lig ekibi Budejovice takımlarından biriyle son hazırlık maçını yapacak. Siyah-beyazlılar, 21 Temmuz Cumartesi günü İstanbul'a dönecek.

Beşiktaş Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Celalettin Kolot, Atatürk Havalimanı'nda yaptığı açıklamada, bu sezon nokta transferler yaptıklarını belirterek, “Tello, Türkiye'de pek tanınmıyor ama birkaç maç oynadıktan sonra Türkiye ona hayran kalacak. Cisse, çok istikrarlı ve tecrübeli bir futbolcu. Defansa da gerekli futbolcuyu alarak işi bitireceğiz. Bu transfer her an olabilir” diye konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler