« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Beşiktaş alkışlanacak

Siyah beyazlı kulübün Genel Sekreteri Kenan Öner, "Beşiktaş kurumsal açıdan önemli hedeflere ilerliyor. Sportif başarıyı mutlaka yakalayacağız" dedi.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME
BEŞİKTAŞ Kulübü Genel Sekreteri Kenan Öner, Süper Lig’in ikinci yarısında BJK İnönü Stadı’nda ilk yarıdaki kötü tabloyu unutturacaklarını söyledi. Yönetici Süleyman Eren ile açıklama yapan Öner, Fransız Teknik Direktör Jean Tigana’nın üst seviyede bir teknik adam olduğunu ifade ederek şunları söyledi:

Kupayı kazanacak güçteyiz

"Başkanımız Yıldırım Demirören, İkinci Başkanımız Murat Aksu Antalya kampında Tigana ile biraraya geldiler. Tigana takım hakkında olumlu görüşler bildirdi. Tigana sırf transfer yapılsın diye oyuncu almıyor. Gençlere inanıyor ve güveniyor. Mehmet Sedef, Hakan, Nail, Rıza gibi gençleri kazanmak bizim için en büyük transfer. Takımın Antalya’daki performansından memnunuz. Kadromuz olağanüstü oyunculardan kurulu. Beşiktaş kurumsal açıdan önemli hedeflere ilerliyor. Sportif başarıyı mutlaka yakalayacağız. Bu kadro alkışlanacak ve Türkiye Kupasını kazanacak güçte. Gelecek yıl için şimdiden kolları sıvadık."

Akaretler’de bayramlaşma

BEŞİKTAŞ Kulübü’nün Kurban Bayramı kutlaması dün Akaretler’deki Divan Kurulu’nda yapıldı. Muhalefet ve yönetime yakın grupların birlik olduğu törene Divan Başkanı Şeref Nasır, Genel Sekreter Kenan Öner, yönetici Süleyman Eren, menajer Mehmet Ekşi ve kaptan Tayfur Havutçu ile eski Divan Başkanı Burhan Tanış ile çok sayıda kongre üyesi katıldı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz