« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Beşiktaş’a şık uğurlama

Beşiktaş, devre arası hazırlıklarını sürdürdüğü Side kampında kaldığı Side Palace Oteli'nden şampiyonluk şarkılarıyla uğurlandı. Hazırlık maçının oynandığı Konaklı beldesinde de büyük ilgi gördü.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Beşiktaş, devre arası hazırlıklarını sürdürdüğü Side kampında kaldığı Side Palace Oteli'nden çok şık bir şekilde uğurlandı. Kafilenin otelden ayrılışı sırasında, Beşiktaş'ın şampiyonluk şarkıları çalınırken, tüm otel personeli çıkış kapısına tek sıra halinde dizilerek, siyah beyazlıları yolcu ettiler.

Uğurlamadan çok memnun kalan teknik direktör Daum ve futbolcular otel personeliyle hatıra fotoğrafı çektirdiler. Antalya'daki ilk ve tek hazırlık maçını oynayan Beşiktaş, Konaklı beldesinde coşkuyla karşılandı. 8 bin taraftarın izlediği hazırlık maçında, Konaklı Stadı‘nın açılışı da yapıldı.

Açılışta, Antalya milletvekilleri Nersin Ünal ve Cengiz Aydoğan da birer konuşma yaptılar. Bu arada menajer Sinan Engin, Antalya kampının kendilerine uğurlu geleceğini belirtirken, ‘‘İyi bir hazırlık dönemi geçirdik. Hazırlık karşılaşmasında da iyi mücadele ettik. Skor kimseyi aldatmasın’’ dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz