« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Beşiktaş, 32 dakika oynanmasını istedi

Meriç ENERCAN
SON GÜNCELLEME
Siyah beyazlılar, ‘Maç, 58. dakikada skor 1-0 Beşiktaş lehine iken başlasın ve 32 dakika oynansın’ talebinde bulundu. Futbol Federasyonu yönetiminin Beşiktaş’ın bu isteğine sıcak bakmadığı, maçı sıfırdan başlatacağı bildirildi.

BEŞİKTAŞ Kulübü, Gençlerbirliği maçının tekrar edilmesi için Futbol Federasyonu’na yaptığı başvuruda, ‘Karşılaşma, 58. dakikada skor 1-0 Beşiktaş lehine iken başlar ve 32 dakika oynanır’ talebinde bulundu. Ancak, konu ile ilgili son kararı verecek olan Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu’nun bu isteğe sıcak bakmadığı bildirildi.

Federasyonun, geçtiğimiz sezon Ali Aydın’ın Victoria’ya çift sarı kart göstererek kural hatası yaptığı Fenerbahçe-Çaykur Rizespor karşılaşmasında olduğu gibi maçı sıfırdan başlayarak oynatacağı ifade edildi. Takımlar aynı kadrolarla çıkabilecekleri gibi, farklı oyuncularla da başlayabilecek. Maçın oynanacağı tarihte cezalı ve sakat olmayan tüm futbolcular kadroda yer alıp, sahaya çıkabilecek.

Öte yandan Beşiktaş seyircisinin, hakem Kuddusi Müftüoğlu’na yönelik küfürleri, gözlemci ve temsilci raporlarında yer aldı. Bu nedenle siyah beyazlı kulübe para cezası verileceği kaydedildi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler