« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Berlin’de istediğimiz atmosfer yok

A Milli Takım Genel Menajeri Haluk Yıldırım, turnuvada kolay karşılaşma olmadığını belirterek, “Berlin’de yaşayan Türklerden maçlarımızda istediğimiz desteği şu ana kadar alamadık” ifadelerini kullandı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

AVRUPA Basketbol Şampiyonası’nda B Grubu’nda çıkma mücadelesi veren 12 Dev Adam, tribünlerden beklediği ilgiyi alamamanın şaşkınlığını yaşıyor. Berlin’deki grup maçlarına Türklerin yoğun ilgi göstereceğini tahmin eden milliler, tribünlerin boş kalmasıyla hayal kırıklığı yaşıyor.
Daha önce Almanya’da oynanan milli maçlara yoğun ilgi gösteren Türklerin eksikliği karşısındaki A Milli Takım Genel Menajeri Haluk Yıldırım “Berlin’deki Türklerden istediğimiz desteği şimdilik alamadık” ifadelerini kullandı.

İSPANYA MAÇI BİZE YAKIŞMADI

GRUPTAN çıkmak adına ellerinden geleni yapacaklarına dikkat çeken Yıldırım “İtalya maçıyla önemli bir galibiyet elde ettik. İspanya maçında ise sonuç bize yakışmadı açıkçası. 30 sayılık bir fark oldu ama hem fiziksel hem de kafa olarak maçta değildik. Grupta artık Sırbistan ve İzlanda ile oynayacağız. Eğer bu iki maçı kazanırsak grubu istediğimiz şekilde bitirebiliriz. Berlin’de yaşayan gurbetçi arkadaşlarımızın katkısıyla iyi bir atmosferde, mücadeleci ve akıllı oynayıp kazanmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız” dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler