Gündem Haberleri

  Bergüzar'ı ağlatan jest

  Hürriyet Haber
  13.08.2009 - 11:54 | Son Güncelleme:

  Geçtiğimiz hafta Les Ottomans Otel’de muhteşem bir düğünle evlenen Halit Ergenç-Bergüzar Korel çiftini şimdiden doğacak çocuklarının heyecanı sardı. Düğün gecesi Korel’ in hamile olduğunu açıklayan Ergenç, eşine çok anlamlı bir hediye verdi. Ünlü oyuncu eğer erkek olursa bebeklerine Bergüzar Korel’in üç yıl önce ölen babası Tanju Korel’in adını koymak istediğini söyledi.

  İŞTE NİKAHIN PERDE ARKASINDAN FOTOĞRAFLAR

  NİKAHTAN FOTOĞRAFLAR 

   KIZ OLURSA BERGÜZAR SEÇECEK

  Yeşilçam’ın ünlü jönlerinden olan kayınpederi rahmetli Tanju Korel’in adını oğlunda yaşatmak isteyen Halit Ergenç’in bu jesti karşısında Bergüzar Korel gözyaşlarını tutamadı.  Habertürk'ün haberine göre bu ay sonunda bebeklerinin cinsiyetini öğrenecek olan Ergenç-Korel çifti kız çocuk ismi konusunda da anlaştı. Eğer bebek kız olursa ismini Bergüzar Korel seçecek.

   1970’LERİN ARANAN JÖNÜYDÜ

  1944 yılında İstanbul’da doğan Tanju Korel, Perde dergisinin açtığı yarışmayı kazanarak Yeşilçam’a adım attı. Özellikle 1970’li yılların aranan jönlerinden biri olan Korel, Kara Elmas, Kanlı Sevda, Töre, Affedilmeyenler, Başlık Parası gibi 103 filmde rol aldı. Ünlü sanatçı 2005 yılında hayata gözlerini yumdu.

   

   

   


   

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı