« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Berger topun ağzında

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Samsunspor yenilgisi yeşil beyazlı kulübü karıştırdı. Ligde henüz galibiyeti bulunmayan Bursaspor'da yönetimin futbolculara ağır para cezası vermesi beklenirken, teknik kadroda da değişime gidilmesi bekleniyor.

Tepetaklak

Ligde oynadığı 6 maçta 2 beraberlik 4 mağlubiyet alan Bursaspor'da teknik direktör Jorg Berger, kovulma aşamasına geldi. Atılan 5 gole karşılık kalesinde 15 gol gören yeşil beyazlılarda yönetimin futbolculara ağır para ceza vermesi beklenirkin, teknik kadroda değişimin an meselesi olduğu kaydedildi.

Kulak tıkadı

Yeşil beyazlı yöneticiler şimdilik açıklama yapmaktan kaçınırken, her şeyin bu akşamki toplantıdan sonra netleşeceği kaydedildi. Samsunspor yenilgisinden sonra taraftarların ‘‘İstifa’’ çağrısına kulak asmayan teknik direktör Jorg Berger ise şansızlıktan yakındı.

Sorumluluk bende

Jorg Berger, ‘‘İlk 60 dakika çok iyi bir futbol ortaya koyduk. İki Yugoslav oyuncum canla başla mücadele etti. Ancak tesadüf eseri kalemizde bir gol görünce her türlü riski göze aldık ve yenildik. Tüm sorumluluk bende. Ben dışarıdan gelen baskılara göz yummam’’ diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz