İZMİR HABERLERİ

Bergama Emniyet Müdürlüğü'ne araç takviyesi

AA / Onur Cengiz
27.02.2016 - 16:40Son Güncelleme :
AA / Onur Cengiz

İZMİR (AA) - Bergama İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne İzmir İl Emniyet Müdürlüğü tarafından 2 araç ile 1 motosiklet tahsis edildi.
Hayırsever iş adamlarının desteğiyle İzmir Emniyet Müdürlüğü'ne sağlanan 1 otomobil, 1 minibüs ve 1 motosikletin Bergama İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne tahsisi nedeniyle tören düzenlendi. İlçe Emniyet Müdürlüğü hizmet binası bahçesindeki törende, İlçe Emniyet Müdürü Ayhun Yumrukkaya, emniyet teşkilatının vatandaşların huzur ve güvenliğini sağlamak amacıyla 24 saat görev yaptığını söyledi. Yumrukkaya, polis teşkilatındaki bütün personelin mesai gözetmeksizin vatandaşların can ve mal güvenliğini sağlamak amacıyla suç ve suçlularla kararlı bir şekilde mücadele ettiğini belirterek, desteklerinden dolayı iş adamlarına ve İl Emniyet Müdürlüğü'ne teşekkür etti.Tahsis edilen araçlar ve motosiklet daha sonra ilçede hizmet vermeye başladı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Bergama Emniyet Müdürlüğü'ne araç takviyesi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Şubat 2016 tarihinde saat 16 40’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Bergama Emniyet Müdürlüğü'ne araç takviyesi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı