Ege Haberleri

EGE

  Berdan Mardini ve Mustafa Yıldızdoğan nikah şahidi oldu

  Ali GÜNDOĞAN / MARMARİS, (DHA)
  12.09.2012 - 10:49 | Son Güncelleme: 12.09.2012 - 10:47

  Marmaris'te ilk yerel Gündem Gazetesi'nin Yazı İşleri Müdürü Kürşat Keskin ile İzmirli hemşire Esra Sesli evlendi.

  Gelin ve damadın nikah şahitliğini ünlü türkücü Berdan Mardini ve Mustafa Yıldızdoğan yaptı.Marmaris İlçesi'nin ilk yerel yayın organlarından Gündem Gazetesi Yazı İşleri Müdürü ve bilgisayar programcısı Kürşat Keskin, gönlünü kaptırdığı İzmirli hemşire Esra Sesli ile 5 yıldızlı Pineta Delux Otel de düzenlenen düğün töreni ile hayatını birleştirdi.

  Aranjör Ercüment Ekin, söz müzik yazarı Yalçın Polat, manken ve oyuncu Ali Nazari, siyasetçi, işadamı, kamu kurum kuruluşları daire müdürleri ve turizmcilerden oluşan 300 kişilik seçkin davetlinin katıldığı törende gelin ile damadın nikah şahitliğini ünlü ses sanatçısı Berdan Mardini ile Mustafa Yıldızdoğan yaptı. Nikahta iki ünlü sanatçı geline beşi bir yerde taktı. İki sanatçı hareketli şarkılarını seslendirerek davetlileri de coşturdu. Mustafa Yıldızdoğan'ın Muğla yöresine ait ormancı şarkısı ile gelin ile damadın akrabaları pistte adeta kendinden geçti.
  Törenin sonunda sanatçının seslendirdiği “Türkiyem” şarkısı ellerde Türk bayrakları ile hep birlikte tempolu alkışlarla söylendi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı