"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Bennu Gerede ile Survivor

“Survivor”da yarışan Bennu Gerede için macera bitmedi.

Gerede şimdi de wakeboard, kiteboard, rüzgâr sörfü dersleri veriyor.

Survivor’dan kısa süre önce dönen moda fotoğrafçısı Bennu Gerede, yaşam portalı www.bonubon.com’un ‘trend avcısı’ oldu.
Sitenin üyeleri için deneyimlerinin ve önerilerinin bulunduğu bir sayfa hazırlayan Gerede, 20 Temmuz’da bir “Moda Fotoğrafçılığı” atölyesi düzenleyecek. Katılımcılara fotoğrafçılığın püf noktalarını anlatacak, onlarla birlikte çekim yapacak.
Gerede’nin site için yapacakları bunlarla da sınırlı değil. Ünlü fotoğrafçı, üyelere wakeboard, kiteboard, rüzgâr sörfü, pilates dersleri verecek.

Swarovski stili

Swarovski, sonbahar-kış koleksiyonunu Hotel Les Ottoman’s’da tanıttı. Özlem Güsar’ın stil sohbeti eşliğinde gerçekleşen “Secret Treasures” (Gizli Hazineler) adlı davete Siren Ertan, Ayşe Kucuroğlu, Ayşe Tolga, Gamze Saraçoğlu, Mehtap Elaidi gibi ünlü simalar katıldı. Tanıtımda ayrıca modacı Arzu Kaprol’ün Swarovski için tasarladığı beş kıyafet de sergilendi.

Hayat size güzel

Podyum ve sanat dünyasının ünlü güzelleriyle yaşadığı aşklar nedeniyle ‘playboy’ olarak anılan Murat Cevahir, bir dargın bir barışık aşk yaşadığı sevgilisi Esra Karakaya’yla tatile çıktı. Bodrum’a giden çift, önceki gün deniz ve güneşin tadını çıkarırken objektife yansıdı. Görenler, ikiliye “Hayat size güzel” diye takıldı.

Parmak kıran hobi

Eski milli kaleci Rüştü Reçber’in eşi Işıl Reçber’in kick boks’a merak sardığını daha önce yazmıştım. Haftada bir gün Uzakdoğu sporlarının bir karışımı olan ‘Body Combat’ yapan Reçber sakatlanmış. “Bu sporla kendime olan güvenim arttı ve daha dayanıklı bir vücuda kavuştum” diyen Reçber, 10 kiloluk ağırlıkları eline düşürerek parmaklarını kırmış...

İlk yüzme dersi

Melda Kosif, önceki gün kızları Melina ve Maya ile Moon Beach’te görüntülendi. Eşi Sinan Kosif işleri nedeniyle İstanbul’da olduğu için kızlarıyla tek başına ilgilenen Melda Hanım, küçük kızı Mayla’ya yüzme öğretirken objektife yansıdı.

Beyaz kumlu plaj

Makyol Turizm Grup Başkanı Göktuğ Özdemir, Bodrum’da ‘B-long’isimli bir beach club açtı. Palmarina’nın yanında hizmete giren, beyaz kumlu plajıyla dikkat çeken B-long’un açılışına ünlü isimler katıldı. İç mimarisi Mahmut Anlar’ın, mönüsü İtalyan şef Vittorio Sindoni’nin imzasını taşı-
yan B-long’un müzik direktörü ise Can Hatipoğlu.

Bodrum klasiği Mimoza

16 yıldır Gümüşlük’te hizmet veren Mimoza Restoran, artık Bodrum’un klasikleri arasına girdi. İlk yola çıktığında sadece altı çatal ve altı bıçakla hizmet verdiklerini söyleyen Fikret Alphan, şimdi restoranında her gün ünlü isimleri ağırlıyor. Mimoza’nın müdavimleri arasında Başbakan Erdoğan’ın yanı sıra Sezen Aksu, Adnan Polat, Sibel Can ve Fatih Terim de var.

Açık hava sineması

Bilgi Üniversitesi Santral İstanbul Kampüsü’nde ‘açık havada sinema keyfi’ başlıyor. Etkinlik kapsamında kampüste çarşamba, cuma ve cumartesi akşamları film gösterilecek. Sinemaseverlerin şezlong veya minderlere uzanarak film izleyeceği etkinlik, 10 Eylül’e kadar sürecek.

X