« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Benitez: Beşiktaş'ı yenmek zorundayız

Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki rakiplerinden FC Liverpool'un teknik direktörü Rafael Benitez, gruptan çıkma iddialarını sürdürmek istiyorlarsa Beşiktaş maçını mutlaka kazanmaları gerektiğini söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
(A) Grubu'nda yaptığı 2 maçta sadece 1 puan toplayan ve dün akşam sahasında Olimpique Marsilya'ya 1-0 yenilen Liverpool'da teknik direktör Benitez, “Çok açık ki bir sonraki maçta mutlak galibiyete ihtiyacımız var. Rakamlara bakmadan gruptan çıkmak için galibiyet şart” dedi.

“Kendinize uzun vadeli hedefler koyabilirsiniz ama bizim öncelikli amacımız Beşiktaş maçını kazanmak” diyen Benitez, Marsilya karşısında takımının kötü bir futbol ortaya koyduğunu kabul ederek, “Evet, biz kötü oynuyoruz. Belki biraz yorgunluk var, belki de birçok şeyi aynı anda yapmaya çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

Beşiktaş ile 24 Ekim'de İnönü Stadı'nda karşı karşıya gelecek Liverpool, (A) Grubu'nda 6 puanlı Marsilya ve 4 puanlı Porto'nun ardından 1 puanla 3. sırada bulunuyor. Bu grupta Beşiktaş, aldığı 2 mağlubiyetle puansız son sırada yer alıyor.

Bunları da Beğenebilirsiniz