Gündem Haberleri

  Benim Tercihim

  Hürriyet Haber
  05.10.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Evlenmek istiyorum

  Ali Çetinkaya Caddesi'ndeki Hayırlı Kuyumcusu'nun sahibi Cenk Yalılı, ‘‘Düzenli bir yaşama geçmek için evlenmeye karar verdim’’ diyor.

  28 yaşındaki Cenk Yalılı baba mesleği olan kuyumculuk yapıyor. Ali Çetinkaya Caddesi'ndeki Hayırlı Kuyumcusu'nun sahibi olan Yalılı’nın bu günlerde isteği kendine uygun bir eş bulup evlenmek.

  O'nu gece hayatından tanıyoruz. Hemen hemen her gece ayrı bir mekanda yanında birbirinden güzel kızlarla görüyoruz. 28 yaşındaki Cenk Yalılı'yı gece hayatının içinde olanlar çapkın olarak biliyor. O, çapkın olmayı seviyor ancak bıktığını söylüyor. Artık evlenmek istiyor Cenk..

  ARAYIŞ İÇİNDEYİM

  Bayanlara güvenmediği belirterek, ‘‘Bu benim karım diyebileceğim bir bayan bulamadım. Devamlı arayış içindeyim. Aslında gece hayatından ve çapkınlıktan bıktım. Düzenli bir hayat sürebilmem için de evlenmem gerekiyor’’ diye konuştu.

  HIZ TUTKUNU

  Cenk'in en büyük tutkusu ise hız yapmak. Otomobili ile zaman zaman hız sınırını aştığını söylüyor. Sürat tutkusunu yaz aylarında jet ski yaparak gideriyor. Cenk akrep burcu. Burcunun en sevmediği özelliği ise aşırı sinirliliği ve çapkınlığı. Birçok insanın aksine o yükseklikten hoşlanıyor. Zaman zaman Alanya'ya gidip bungee jumping yaptığını söylüyor. İş hayatında ise oldukça hırslı. Baba mesleği olan kuyumculuk yapıyor. Ali Çetinkaya Caddesi'ndeki Hayırlı Kuyumcusu'nun sahibi.

  14 YILLIK KUYUMCU

  14 yıldır bu işi yaptığını belirterek, ‘‘2 sene atelyede, daha sonra da 3 ayrı kuyumcuda çalıştım. Bu benim tecrübemi artırdı. Her patronumdan ayrı bilgi aldım’’ dedi. İş konusunda oldukça hırslı ve çalışmayı çok seviyor. Gününün büyük bölümünü Hayırlı Kuyumcu'da geçiriyor.

  YENİLİKLERE AÇIK

  Dünyaya at gözlüğü ile bakmadığını söylüyor Cenk. Yenilikçi bir yapıya sahip. Bu nedenlede altında hep modern çizgiler arıyor. O'nun hedefi oldukça büyük. İleride milletvekili olup, Antalya'ya hizmet etmek istediği söylüyor. Antalyalı olmayanların, buradan milletveli seçilmesinden şikayetçi.

  İŞTE LİSTESİ

  Parfüm: Romance

  Saat: Guess

  Kıyafet: Tween

  Ayakkabı: Patrice

  Telefon: Nokia 8850

  Gözlük: Armani

  En son izlediği film: Abuzer Kadayıf

  En son okuduğu kitap: Angela'nın Külleri

  En son aldığı albüm: Sezen Aksu

  En sevidiği renk: Kırmızı

  En sevdiği aktör: Kevin Costner

  En sevdiği aktrist: Demi Moore

  Otomobili: BMW 3.20

  Gittiği restoran: Park Restaurant, 7 Mehmet

  Gittiği eğlence mekanı: Club Deep, Ali'nin Meyhanesi

  En sevdiği yemek: İşkembe dolması

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı