« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Benim adam olmam için yüreğine taş bastı"

Batuhan Karadeniz, Samet Aybaba’nın çok adaletli olduğu söyledi. Kendisini tekrar Beşiktaş’a kazandıran deneyimli teknik adamı yere göğe sığdıramayan siyah beyazlı golcü, “Benim adam olmam için yüreğine taş bastı. Söylenenlere aldırmadı” dedi.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME

Beşiktaş’ın Eskişehirspor’dan kiraladığı Batuhan Karadeniz, teknik direktör Samet Aybaba’yı yere göğe sığdıramadı. Genç golcü, kendisini tekrar Beşiktaş’a kazandıran deneyimli teknik adam için övgüleri birbiri ardına sıraladı.

Aybaba’nın eleştirilere göğüs gerdiğini hatırlatan Batuhan, “Benim adam olmam için yüreğine taş bastı. Söylenenlerin hiç birisine kulak asmadı. Eleştirilere karşı göğüs gererek, yuvama dönmemi sağladı” dedi.

Beşiktaş’a geldiği günden bu yana antrenmanların çok iyi geçtiğini ifade eden siyah beyazlı futbolcu, “Hocamı mahcup etmemek için antrenmanlarda çok çalışıyorum. Kendisi çok adaletli. Sahaya çıkacak on bir futbolcu, formalarını antrenmanlarda alıyor. Çünkü oradaki performansa göre herkes haddini biliyor” diye konuştu.

Galatasaray’ı yenebilirdik

Süper Lig’de oynanan Galatasaray maçında alınan beraberliğe çok üzüldüğünü kaydeden siyah beyazlı forvet, “Galatasaray’ın kaliteli bir kadrosu vardı. Ancak kazanmayı biz daha çok hak etmiştik” ifadelerini kullandı.

Yüzde 40’la oynuyorum

Şu anda yüzde 100 ile oynamadığını kaydeden Batuhan şu ifadeleri kullandı: “Şu anda gerçek performansta değilim. Yüzde 40 kapasite ile oynuyorum. En kısa sürede çalışıp, sahada kalma süremi arttıracağım.”

Milli Takım’ın Estonya ile oynayacağı maça değinen Batuhan, Umut Bulut ve Burak Yılmaz’a güvenilmesi gerektiğini dile getirdi. Genç futbolcu, “Estonya karşısında farklı galip geleceğiz Türkiye’de golcü sayısı parmakla gösterilecek kadar az. Şu anda ay yıldızlı takımda ülkemizin en iyi golcüleri bulunuyor” dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz