« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Beni sirke sokmayın

Sarı kırmızılı takımın teknik direktörü Gheorghe Hagi, Stancu’nun pahalıya transfer edildiği iddialarına gülüp geçtiğini söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

GALATASARAY Teknik Direktörü Gheorghe Hagi, Gaziantep deplasmanı öncesinde dün Florya Metin Oktay Tesisleri’nde bir basın toplantısı düzenledi. Rumen çalıştırıcı, vatandaşı Stancu’nun Mersin İdmanyurdu’na 300 bin Euro’ya kiralık olarak önerildiği şeklindeki iddialarla ilgili “Beni çok iyi tanıyorsunuz, ciddi biriyim. Böyle sirk içine girmek istemiyorum. Bunlar köyde konuşulacak şeyler bile değil” dedi.
Misimovic’e af yok
Stancu’nun şu anda Romanya’nın en iyi forvet oyuncuları arasında olduğunu dile getiren Hagi, “O kendini ispat etti. Avrupa’da da iyi bir değeri var” ifadelerini kullandı.
Sarı kırmızılıların teknik patronu, “Misimovic, 15 Mart’a kadar satılamazsa Galatasaray büyük bir para ödeyecek. Yönetimin affetme gibi bir düşüncesi var, Hagi bu konuda ne düşünüyor” sorusu üzerine ise, “Benim için bu konu kapanmıştır. Bu karar alındı ve dönüş yok” diye konuştu.

En az 6 aya daha ihtiyacım var

Hagi, kendisinin oyuncuları, oyuncuların da yavaş yavaş kendi oyun felsefesini tanıdığını anlatarak, şunları söyledi: “Son maçta takımın ruhunu ve nasıl oynaması gerektiğini gösterdik. Bundan sonra geleceğimizi inşa etmeye başlıyoruz. Her oyuncunun kendisini ispat etmesi gerekiyor. Son hafta oynadığımız gibi bir takım kurmak zorundayım. Bunun için en az 6 aya ihtiyacım var. Şu anda bütün arkadaşlar takıma dönüyor. Yavaş yavaş daha iyi olacağız. Başkanla her zaman konuşuyorum. Aramızda iyi bir işbirliği var. Benim için bütün oyuncular eşittir. Her hafta o haftanın performansına göre kadroyu seçeceğim. Futbolcunun antrenmanda ve maçlarda konuşması lazım.”

 


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler