« Hürriyet.com.tr
MENÜ

BENİ SATMAYA KALKTI

Ünlü şarkıcı Semiha Yankı, "1975 senesinde Eurovision dönüşü Erkan Özerman beni satmaya kalktı" dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

 Beyaz Manşet programına konuk olan ünlü şarkıcı Semiha Yankı, Erkan Özerman ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

17 yaşındayken Türkiye'yi temsil etmek için Paris'e gittiğini anımsatan Yankı, psikolojik travma geçirdiğini söyledi. "Üzerime 15 gün kapı kilitlendi peynir ve reçel yedim kimse de yanıma gelmedi" diyen Yankı, "Erkan Özerman konuşmak istemiyor çünkü o günlerde yaşananlar işine gelmiyor" dedi.

"AHMET SAN İLE BERABER OLSANA DEDİ"

Semiha Yankı sözlerine şöyle devam etti:

"Ben evde yalnız korkuyorum dediğimde, Erkan Özerman bana "bakire misin" diye sordu. Siz o arkadaşa Ahmet San'ı sorun. Ahmet San'ı çok severim kardeşimdir, dünyanın en iyi insanlarından biridir, bana bir yanlışı olmadı. O çocuğun bunlardan haberi yok. Erkan Özerman bana 'sen Ahmet ile beraber olsana' dedi."

"1975 senesinde Eurovision dönüşü Erkan Özerman beni satmaya kalktı" iddiasında da bulunan Yankı, "Bunu 1975 senesinde açıkladım. Beni satmaya kalktı, onun altı çok derin" diye konuştu. Bu konuyu açmak istemediğini ifade eden Semiha Yankı, "Sinirlerim bozuluyor, çenem kilitleniyor. Bekâretle bağlantılı şeyler. O soru boşuna sorulmadı. Bazı şeyler televizyonda konuşulmuyor, konuşursam ceza yeriz boş verin" şeklinde konuştu.

 

 

 

 


Bunları da Beğenebilirsiniz