« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Beni o paralar çıldırttı

“Pas vereyim de kral mı olsunlar’ sözü o dönemde söylenmişti. Yaşandı ve bitti. Anlayan mesajını aldı.” .“Eskiden içimden geldiğince yaşıyordum. Evlenince hem evde hem de sahada sorumluluğum arttı. Artık eski Batuhan değilim. ” “Beşiktaş’a, kulübün ekonomik sorunlarını bilerek geliyorum. Gol atamazsam paramı iade ederim.”

İsmail ER
SON GÜNCELLEME

BEŞİKTAŞ’ın asi golcüsü Batuhan Karadeniz, dün yapılan açıklama ile birlikte resmen yuvaya döndü. Siyah beyazlı takımda parlayan ancak sonrasında Eskişehirspor’un yolunu tutan genç yıldız, çalkantılı özel hayatı ve disiplinsizliği ile çok eleştirilmişti. Beşiktaşlı taraftarların en çok merak ettiği konu; hırçın futbolcunun geçmişte yaptığı hataları tekrarlayıp tekrarlamayacağı. Batuhan ise artık olgunlaştığını söylüyor. İşte kendi ağzından Batuhan Karadeniz... 
- Beşiktaş’a kulübün ekonomik sorunlarını bilerek geliyorum. İddialı konuşuyorum, kral olmazsam, gol atmazsam parayı iade ederim. Yeter ki adaletli davranılsın. Şu anda hazırım ve sabırsızım.

BATUHAN KARADENİZ / FOTO GALERİ

Arabayla hız yapmam geride kaldı

- Eskisi gibi Eskişehir’den İstanbul’a otomobile yarış edercesine 2 saatte gitme olayı tamamen kalktı. Gençlik dönemimde çok hızlıydım ve saftım. Şimdi olgunlaştım. Uçağa binerken bile artık çekiniyorum.

/images/100/0x0/55ea56dcf018fbb8f8797f9e

- Eşim Eda ile evlenince büyük bir sorumluluk altına girdim. Aile babasıyım. Eski Batuhan değilim. Ailem benim başarılı olmam için çok çalıştı. İyi ki evlenmişim. Şu an eşimle mutlu bir hayatım var. Artık geleceğimi düşünüyorum. Eskiden içimden geldiğince yaşıyordum. Şimdi öyle değil. Hem evde hem de sahada sorumluluğum arttı.

Yabancı ilgisi beni strese sokuyor

- Yabancılara ülkemizde gösterilen ilgi ve verilen paralar beni çıldırtıyor. Beni strese sokuyor. Bizim neyimiz eksik? İsim verirsem yine olay olacak.  Süper Lig’de yer alan takımlarda adı sanı duyulmamış yabancı golcüler yerli oyunculara tercih ediliyor. Fatih Terim tüm yerli golcülere sahip çıktı. Necati, Umut ve Burak dışında ülkede kaç tane yerli golcü bulabilirsiniz?

- Fenerbahçe’ye Güiza geldi Semih kadar olamadı. Türkiye’ye 1. sınıf golcü gelmesi gerek. Mesela Almeida. Bu sene Beşiktaş’ta beraber çok gol atarız.
- “Pas vereyim de kral mı olsunlar” sözü o dönemde söylenmişti. Yaşandı ve bitti. Anlayan mesajını aldı.

900 bin lira alacak

- BEŞİKTAŞ Kulübü, Eskişehirspor’da forma giyen eski futbolcusu Batuhan Karadeniz’i 1 yıllığına kiraladığını duyurdu. Siyah beyazlı kulüp, anlaşma uyarınca Eskişehirspor’a 250 bin Euro kiralama bedeli ödeyecek ve sezon sonunda 3 milyon Euro karşılığında oyuncunun bonservisini alabilecek. Batuhan’a ise 900 bin lira garanti ücret ve 12 bin 500 lira maç başı ödenecek. Bu arada Batuhan dün ilk idmanına çıktı.

Batuhan Beşiktaş’ta ne yapar?

Avrupa’ya gider- Şenol Ustaömer

MİLLİ Takım’dan öğrencim. Beşiktaş büyük bir iş yaptı. Bu yıl oynarsa, gelecek yıl Avrupa takımlarının transfer listelerinde yer alır.

Aybaba onu kazanır-Metin Tekin

BATUHAN Beşiktaş’ın altyapısında yetişti. Olaylı bir şekilde takımdan ayrılmış olabilir ama Samet Aybaba gereğini yaparak onu kazanacaktır.

Takımı ateşler- İbrahim Üzülmez

BEŞİKTAŞ’ı ateşleyecek, tribünleri coşturacak önemli bir golcü. Alt yapıdan yetişmesi avantaj. Aybaba da ona inanıyor.


Bunları da Beğenebilirsiniz