Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Beni görünce kaçıyor

  Hürriyet Haber
  02 Kasım 2009 - 00:00Son Güncelleme : 01 Kasım 2009 - 18:50

  2002 yılında 'İkikere Kiki' adlı programda Hande Ataizi'ne tokat atarak televizyon tarihine geçen Sevda Demirel'den ilginç açıklamalar.

  İŞTE ON ANLAR

   Dün gece  "Ya Şimdi Ya Hiç" adlı programa konuk olan  Demirel "  O günden beri Hande ile hiç görüşmedim. Kendisiyle  Bodrum ve İstanbul'da karşılaştık karşı karşıya geldik ama kendisi anlayamadığım bir panik halinde hemen kaçtı. Olay o gün oldu ve bitti. Bir düşmanlık yok. Kaçmasına gerek yok. Ben onun o programda misafiriydim. Bana destek olması gerekirken  gerekirken ‘‘Fuhuştan gözaltına alındığını ne çabuk unuttun Sevda’’deyince kendimi tutamadım" dedi.


  "NE DİYORSUN SEN"

  Olay Sevda Demirel'in ‘‘Şimdi aşk şarkısı söyleyeceğim. Hande aşkları çok iyi bilir. Ben bir gecelik ilişkiler kurmuyorum. Her zaman tek eşliliği savunmuşumdur’’ sözlerine Hande Ataizi'nin karşılık vermesiyle başladı. Ataizi’nin, ‘‘Fuhuştan gözaltına alındığını ne çabuk unuttun Sevda’’ yanıtını vermesi, bir anda gerilimi yükseltti. Oturduğu yerden ‘‘Ne diyorsun sen’’ diyerek kalkan ve Hande Ataizi'ne tokat atan Sevda Demirel'in küfür ve hakaret ederek stüdyoyu terk etmesi, Ataizi kadar Cem Davran, Arto ve seyircileri de şaşkına çevirmişti.

   

   

   

   

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı