Beni gay'lerle o tanıştırdı

02 Nisan 2010 - 01:00Son Güncelleme : 02 Nisan 2010 - 09:24

Mehmet Dalmaz, yeni yaşını önceki akşam Dalmaz Center’da verdiği partiyle kutladı. Dalmaz’ın doğum gününde eski dostu Seyyal Taner ile bir araya gelen Halil Ergün, “gay” iddialarına yanıt verdi: “Gay değilim. Kim görmüş, kim çekmiş, bir kanıt sunsunlar. Marjinal barlara Seyyal’le gittim. Beni tüm gay’ler ile yine o tanıştırmıştır.”

MEHMET DALMAZ'IN DOĞUM GÜNÜNÜ BÖYLE KUTLADILAR 

Halil Ergün, Seyyal Taner, Selçuk Ural, Ali Rıza Binboğa gibi bir çok ünlü ismin katıldığı partide hem eğlence hem de olay vardı. şarkıların, dansın sabahın ilk ışıklarına kadar sürdüğü gecede alkol tedavisi gören Özlem Savaş’ın Halil Ergün’ün kucağına yatmak istemesi ortalığı karıştırdı. Ergün tarafından azarlanan Savaş ağlamaya başladı, usta oyuncu ortamdan uzaklaşmak için Mehmet Dalmaz’ın ofisine kaçtı. Yaşananlara rağmen eğlence hız kesmedi. Dalmaz, aynı akşam 41. sanat yılını kutlayan Kadir ınanır’a da gönderme yaptı ve “Halil Ergün ve Ahu Tuğba ‘Bu gece burada Kadir’e gidenlerden daha fazla ünlü var’ dediler. Buna çok üzüldüm” dedi.

Kucağına yattığı için Halil Ergün tarafından azarlanan Özlem Savaş, gözyaşlarına boğuldu. Gecenin sonunda da kapı önüne oturup “Hiçbir yere gitmiyorum” diye bağırmaya başladı.   

        

Etiketler:
Okuyucu Yorumları { Toplam 18 Yorum }
 • Abdullah Dündar 2.4.2010 17:21:41
  olabilir..herkes cinsel tercih yapmakta özgürdür.hatta gayler siyasi parti kurmalı temsil edilmelidir.Turkiye buna hazırdır..
 • Onur Karakaya 2.4.2010 16:03:26
  Gay olabilir de, olmayabilir de.. Insanlarin cinsel tercihleri ve egilimleri kendi kararlaridir.. Herkese saygi gostermek gerek.. :)
 • ingiltereli turk 2.4.2010 13:37:11
  BilgeKhan adli yorumcu arkadasim.lutfen once GAY VE GUY arasindaki farki ogren sonra yorumunu yap.herkes cinsel seciminde ozgurdur.
 • beyaz melek 2.4.2010 13:21:14
  Doğumgününden ziyade herşeye benzemiş bu.. Valla yazık sanırım bu şekilde davranıp gerçek yaşlarını unutmak istemiş hepsi... Bu bahsettikleri Özlem Savaş bizim bildiğimiz Özlem Savaş olamaz herhalde değilmi? Olmamalı...<br>Ne ünlü olayım ne zengin olayım nede böyle rezil olayım...
 • BilgeKhan .. 2.4.2010 12:10:09
  kADIR INANIR KIM SEN KIM-HERKES HADDINI BILECEK!! GUY OLUP OLMADIGIN BENI BIR GRAMM BILE INTERRESE ETMEZ-DOGRUYSA KIMSEDE KARISAMAZ-AMA ADAMA SORARLAR DEGILSEN GUY BARLARINDA NE ISIN VAR DIYE??
 • Esra ATA 2.4.2010 11:44:41
  Öyle olsa bile kimseyi alakadar etmez. ( etmemeli )
Sayfa Başı
Haberlerkpss ne zamankpss sonuçları ne zaman açıklanacakkpss tercihleri ne zaman yapılacaksokotra adasıYEMENKauai Adasıhawaii