« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Beni G.Saray’da istemiyorlar

Sürpriz bir şekilde İstanbul'a gelen Jardel, sarı kırmızılı kulüple arasını bozmak isteyenlerin olduğunu öne sürerek, ‘‘Galatasaray'dan ayrılmak istemiyorum’’ dedi.

Muammer ELVEREN
SON GÜNCELLEME
AİLESİNİ DE GETİRDİ

Galatasaray'ın gözden çıkardığı Mario Jardel dün sürpriz bir şekilde İstanbul'a geldi. Eşi Karen ve çocuklarını da getiren Brezilyalı futbolcu, sarı kırmızılı kulüpten ayrılmak istemediğini söyledi. Kendisini Galatasaray'dan göndermek isteyenlerin bulunduğunu öne süren Jardel şunları söyledi:

MARSİLYA İLE GÖRÜŞTÜM

‘‘Ben, G.Saray'da oynamaya geldim. Her zaman da G.Saray'da oynamak istedim. Ama bana çok haksızlık yapıldı. Ağzımı açıp da tek telime söylemedim. Nedenini bilmediğim bir şekilde kulüpten gitmemi isteyenler var. Kendime kulüp bulmam istendikten sonra başta Marsilya'ya ardından başka kulüplere gittim, anlaşamadım.


TÜRKİYE'Yİ SEVİYORUM

Anlaşamadığım için de bir sürü şeyler yazıldı çizildi. Benim ağzımdan Galatasaray aleyhine bir sürü şeyler yazdılar. Birileri, Galatasaray ile benim aramı bozmak istiyor. Bütün bunların nedenini bir türlü anlayamıyorum. Halbuki ben ve ailem, Türkiye'yi çok seviyoruz. Galatasaray'la 3 yıllık sözleşmem var ve ayrılmayı düşünmüyorum.

ANTRENMANA ÇIKTI

İstanbul'a gelir gelmez, ayağının tozuyla Florya Metin Oktay Tesisleri'ne giden Jardel, Teknik Direktör Mircea Lucescu ile bir süre görüştükten sonra antrenmana çıktı. Bir süre tek başına çalışan Jardel, daha sonra takım arkadaşları arasına ve antrenman programına dahil edildi.


Bunları da Beğenebilirsiniz