Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Beni bırak, lige bak

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

1 Mayıs'tan önce hiçbir takımla sözleşme imzalamayacağını söyleyen Otto Bariç,sarı lacivertli camianın şampiyonluktan başka bir şeyi düşünmemesini istedi.

LİGE DÖNMELİYİZ

ÊF.Bahçe Teknik Direktörü Otto Bariç, 1 Mayıs'tan önce hiçbir kulüple sözleşme imzalamayacağını söyledi. Hırvat çalıştırıcı daha önce teklif aldığı Rapid Wien ile Casino Salzburg'un yeni sezon için teknik direktör problemini çözdüğünü belirterek, ‘‘Artık lige dönmeliyiz’’ dedi.

GÜVENİYORUM

ÊTrabzonspor-G.Saray maçından sonra tekrar lider olabileceklerini ifade eden Bariç, ‘‘Şampiyonluk yarışı son haftaya kadar sürecek. Ama biz zirveye çıktıktan sonra aynı hataları asla yapmayacağız. Mutlu sona ulaşacağımıza inanıyorum. Takımıma da güveniyorum’’ şeklinde konuştu.

PROFESYONELİM

Profesyonel bir teknik adam olduğunu hatırlatan Bariç şöyle konuştu: Ligde 6 maçımız kaldı. Bu süre içinde bana gelen teklifler için görüşme yapmam en doğal hakkım. Çünkü F.Bahçe de yeni hoca arayışları içinde. Herkes istikbalini düşünebilir. Bunları takıma yansıtmamalıyız.''

İKİ SÜPER YABANCI

ÊYönetime gelecek sezon için herhangi bir rapor vermediğini dile getiren Hırvat hoca sözlerini şöyle tamamladı: ‘‘Sezon başındaki isteklerim yerine getirilseydi, güzel şeyler yapacaktık. Eğer iki süper futbolcu alırsak, önümüzdeki sezon F.Bahçe kesin şampiyon olur.’’Bunları da Beğenebilirsiniz