« Hürriyet.com.tr
MENÜ

'Beni Alex'le kıyaslamayın'

Beşiktaş'ın yeni transferi Brezilyalı Ricardinho, Fenerbahçeli Alex de Souza ile farklı mevkilerde oynadıklarını, bu nedenle birbirleriyle kıyaslanmamaları gerektiğini söyledi. Alex'le çocukluk arkadaşı olduğunu söyleyen Ricardinho "Ailece görüşüyoruz" dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Ricardinho, Lig TV'ye yaptığı açıklamada, İstanbul'a geldiği ilk günden beri Beşiktaş taraftarından çok etkilendiğini belirterek, “Gerek maçta olsun gerek maç sonrası olsun takımlarını sürekli destekliyorlar. Geldiğim ilk gün havaalanında müthiş bir şekilde beni karşıladılar. Takıma hep pozitif bir hava veriyorlar” diye konuştu.

Fenerbahçeli futbolcu Alex ile çocukluk arkadaşı olduğunu dile getiren Brezilyalı futbolcu, şunları kaydetti:
“Kendisiyle ailece görüşüyoruz. İstanbul'a geldiğimde de onunla telefonla görüştüm. Ancak futbolla ilgili görüşmedik. Şu an sıkıntılı bir dönem geçiriyorum. Evimi hazırlıyorum ve bu zor bir dönem benim için. O konuda görüştük. Öte yandan Alex orta sahada ileriye dönük oynuyor ben ise orta sahanın sol tarafında oynuyorum, kıyaslanmamız yanlış olur. Ben takımım için o da takımı için iyi oynayacak, bu nedenle bizi kıyaslamamak gerekir.”

Siyah-beyazlı takımın Arjantinli futbolcusu Delgado'nun çok önemli bir futbolcu olduğunu ifade eden Ricardinho, “Delgado çok hareketli bir oyuncu, birbirimizle iyi anlaşacağımızı düşünüyorum. Takım için çok faydalı bir oyuncu” dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler