Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ben zaten golcüyüm

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Forvet oynamasının tuhaf karşılanmasını anlamadığını söyleyen Kewell, “Liverpool ve L.United’da golcü kimliğimle patlama yapmıştım” dedi.

ANTALYASPOR karşısında Galatasaray’a attığı golle galibiyeti getiren Harry Kewell, “Herkes benim forvet oynayamayacağımızı düşünüyor ama çok yanılıyor” dedi. En büyük patlamayı yaptığı sezon forvet oynadığını belirten Avustralyalı yıldız, “Liverpool ve Leeds United’da golcü kimliğimle mücadele ettim. Forvet oynamam niçin tuhaf karşılanıyor anlamış değilim. Ben ileride sağ da, solda da, ortada da oynamayı seviyorum. İnsan gole daha yakın olunca, çok daha fazla keyif alıyor. 3-4 pozisyonda oynarsanız daha kıymetli olursunuz” dedi.
Karar için 6 ayım var
Takım olarak gol için büyük çaba gösterdiklerini ve zorlu bir maçtan üç puanla döndüklerini dile getiren Kewell, Galatasaray’daki geleceğiyle ilgili de şunları söyledi:
“Daha 6 ayımız var. Bu sürenin sonunda, kararın benim olacağını söylemek mümkün değil. Yöneticilerimizin tutumu da karar vermemde rol oynayacak. Kalacak mıyım, gidecek miyim, bunu şu anda ben de bilmiyorum.”


Bunları da Beğenebilirsiniz