« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ben suçsuzum

Uyuşturucu operasyonu kapsamında dört gün gözaltında tutulan Okan Karacan, "Ben suçsuzum ve utanacak bir şey yapmadım"dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Gecede, uyuşturucu operasyonu kapsamında dört gün gözaltında tutulan Okan Karacan, basının ilgi odağı oldu. Bu yöndeki soruları yanıtlayan Karacan, "Ben suçsuzum ve utanacak bir şey yapmadım. Benim bu tür olaylarla işim olmaz, ben hayatım boyunca uyuşturucu kullanmadım. Telefonumun başkası tarafından kullanılması nedeniyle gözaltında dört günüm geçti. Sadece benim değil Allah düşmanımın başına vermesin. Çok zor günler geçirdim. Ailemle yaşadığım için onları ve beni sevenleri çok üzdüm. Ben sigara kullanmayan biriyim. Alkolle de fazla ilgim yok. Bu süreçte bana destek olan olmayan herkese teşekkür ederim" dedi.  

Ben suçsuzum Ben suçsuzum Ben suçsuzum

Geçtiğimiz sezon birincisi gösterilen "Çılgın Dersane" filminin devamı olan "Çılgın Dersane 2"nin çekimlerinin tamamlanması nedeniyle önceki akşam Kuruçeşme'deki Levendiz Meyhanesi'nde bir kutlama yemeği düzenlendi. Oyunculardan Mustafa Topaloğlu, Okan Karacan ve Alp Kırşan'ın da katıldığı yemekte, filmin yapımcısı Faruk Aksoy, kestiği pastayı ekibe dağıttı.


Bunları da Beğenebilirsiniz