« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Ben sorumlu değilim"

Hakkındaki uyuşturucu davasının dördüncü celsesine katılan Christoph Daum, gazetecilere Beşiktaş'ın başarısızlığında bu davanın etkisinin bulunmadığını, kadronun güçlendirmemesi halinde durumunun daha da vahim olacağını söyledi.

Tuncay YILDIRIM / KOBLENZ
SON GÜNCELLEME

Hakkında açılan uyuşturucu davasına katılmak üzere geldiği Koblenz Bölgesel Mahkemesi'nde gazetecilerin sorularını yanıtlayan Beşiktaş Teknik Direktörü Christoph Daum, Beşiktaş'ın son günlerde başarısız sonuçlar elde etmesinde sık sık Almanya'ya ya gidip gelmesinin etkili olup olmadığının sorulması üzerine, "Siz Beşiktaş'ın son maçlarından haberdar mısınız? Önce bizim durumumuzu öğrenin ondan sonra sorularınızı sorun" dedi.

Alman gazetecileri adeta azarlayan Daum, "Beşiktaş'ın ligde beklenen başarıyı gösterememesinin davayla ilgisi olmadığını, Beşiktaş'ın en kısa zamanda kadrosunu güçlendirmesi gerektiğinin altını çizdi.

Başarısızlıkların nedenini, takımda iyi futbolcuların bulunmamasına bağlayan Daum, yönetimin kendisine kadroyu güçlendireceklerine dair söz verdiğini ancak bu güne kadar bunun gerçekleşmediğini belirtti.

DAHA VAHİM OLABİLİR

Beşiktaş'ın yeni futbolcular almaması halinde durumunun çok daha vahim olacağını ifade eden teknik adam, önümüzdeki günlerde bu sorunun çözüleceğini söyledi. Ligin üst sıralarına tırmanmak için çok sıkı çalıştıklarını ifade eden Daum, başarı elde etmek için çok daha yoğun çalışacaklarını ve en kısa zamanda amaçladıkları noktaya geleceklerini söyledi.


Bunları da Beğenebilirsiniz