Ege Haberleri

EGE

  Ben şaşırmam kocam ikizinden yakışıklı

  İZMİR, (DHA)
  22.07.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Afyon Kocatepe Üniversitesi’nde Turizm Otelcilik Bölümü’nde eğitim gören Leman Nurioğlu ile Turizm Seyahat öğrencisi Onur Pat 2005’te tanıştı.

  Gençlerin arkadaşlıkları aşka dönüşürken, ailesi Zonguldak Devrek’te oturan Onur Pat, sevdiği kızın arkasından İzmir’e geldi. Leman Nurioğlu İzmir Kent Hastanesi’nde yönetici asistanı oldu, nişanlandığı Orçun Pat da aynı yerde mali işler bölümünde çalışmaya başladı.
  Ömür boyu birliktelik için hazırlık yapan gençler geçtiğimiz günlerde çifte düğünle dünya evine girdi. İzmir Kent Hastanesi Genel Müdürü Dr. Ruşen Yıldırım, Başhekim Prof. Dr. Alp Demireller ile Kalp Cerrahı Prof. Dr. Suat Buket’in tanıklıklarında Bornova Belediye Başkanı Kamil Okyay Sındır’ın nikahlarını kıydığı çift önce İzmir, ardından Devrek’te düğün yaptı.
  İzmir’deki nikah ve düğünde en büyük şaşkınlığı, damadın ikizi olduğunu bilmeyen konuklar yaşadı.
  Damadın kendisine çok benzeyen ikizi Onur Pat düğünde davetlileri şaşırttı, karıştırıldığı için bol bol kutlandı.


  Konukların şaşkınlığı
  Eşinin ikiziyle öğrenciyken tanıştıklarını ve şaşırıp karıştırdığını belirten Leman Pat, şunları söyledi:
  “Orçun’la Onur birbirlerine çok benziyor. Sadece boy, pos, sima değil, yürüyüşleri, ses tonları bile aynı. Hatta ikisinin dişlerindeki çarpıklık bile aynı. İlk zamanlarda şaşırmadım dersem yalan olur. Artık bir arada olduklarında karıştırmıyorum. Ama telefonda beni hala kandırabiliyorlar. Kına gecemiz ve düğünümüzde eşimin ikizinin olması davetlileri çok şaşırttı. Kına gecesinde kayınbiraderimi günlük giysiler içinde görenler, ‘Damada bak nasıl giyinmiş’ derken, gerçeği öğrendiklerinde çok şaşırdı. Orçun’la Onur’un ikiz olması düğünümüzde çok renkli anılara neden oldu. Düğün gecesi Onur’u eşim diye kutlayan çok oldu. İkisini bir arada gördüklerinde gözlerine inanamadıklarını söylediler. Düğünde Orçun papyon taktı da aralarında bir farklılık oldu. Gerçekten iki kardeş birbirine çok benziyor, Onur biraz toplu. Ama benim kocam daha yakışıklı. İki kardeş birbirlerine de çok düşkünler.”

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı