Gündem Haberleri

  "Ben kadın kısmıyla ilgileniyorum"

  Mutlu YUCA-Koray YILMAZDEMİR/ BOLU, (DHA)
  14.05.2010 - 10:50 | Son Güncelleme:

  BOLU'da Abant İzzet Baysal Üniversitesi'nde ‘Kampuste ünlü var' söyleşisine katılan oyuncu Mehmet Aslan, bir öğrencinin ‘Beğendiğiniz jön var mı?' sorusu üzerine, “Benim beğendiğim jön yok. Ben bayan kısmıyla ilgileniyorum” yanıtını verdi.

  İzzet Baysal Kültür Merkezi'ndeki söyleşisine oyuncu Mehmet Aslan katıldı. Salonu dolduran kız öğrenciler cep telefonlarıyla Mehmet Aslan'ı görüntülemek için birbirleriyle yarıştı. Bolu'ya gelirken yeni film projesinin eline ulaştığını belirten Aslan, “Senaryoyu okumadan başlığını gördüm. ‘Eyvah Oğlum Yumuşak’ diye bir film. Romantik komediymiş. Babası üstüne düşen oğlunun böyle garip hareketlerinden şüpheleniyormuş, sonunda öyle olmadığını anlıyor. Olabilir” diye konuştu.
  Aslan daha sonra öğrencilerin sorularını yanıtlarken bir öğrencinin “Tiyatrocu olmak için bir öneriniz var mı?” sorusu üzerine, “Gel biraz yaklaş göreyim güzelliğini. Ben bir öneri göstereyim sana” diye cevap verdi. Aslan, genç kıza ayrıca profesyonel çekim yapıp yapımcılara vermesini önererek, “Veya Ezel'de oynayan çocuk gibi benzincilerde çalışın. Yapımcılar görür. İlişkileriniz yoksa istediğiniz bir yere hiç bir zaman gelemezsiniz” dedi.

  Mehmet Aslan, bir öğrencinin Türkiye'de beğendi jön olup- olmadığını sorması üzerine “Sinemada jönler var. İster beğenin ister beğenmeyin. Benim beğendiğim jön yok. Ben bayan kısmıyla ilgileniyorum” yanıtını verdi. Aslan, ayrıca “Peşinizden koşup yüz vermeyen bir kız oldu mu?” sorusuna “Sence?” sorusuyla yanıt verdi. Kız öğrencinin “Ben olsam verirdim” sözleri üzerine, “Kimse de senden daha ukala değildir emin ol” diye konuştu. Aslan, en büyük hayalinin sorulması üzerine ise, “Galatasaray formasını giyip sevgilime de Fenerbahçe formasını giydirip Bağdat Caddesi’nde yürümek” dedi.
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı