Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ben hazırım

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Milan ve İnter'den teklif alan Emre noktayı koydu:

G.Saray'ın genç yıldızı tekliflerin onur verici olduğunu belirtirken, ‘‘İtalya'da oynamak istiyorum. Şu anda G.Saray'ın Avrupa'da başarılı olmasını düşünüyorum’’ dedi.

GURUR VE SEVİNÇ

Milan ile İnter'in yakın markaja aldığı G.Saray'ın genç yıldızı Emre Belözoğlu, dünyanın en büyük külüplerinden teklif almasının onur verici bir olay olduğunu vurguladı. Belözoğlu, her iki kulübün de çocukluk günlerinde düşlerini süslediğini ve yıllar sonra böyle bir teklifin kendisini gururlandırdığı kadar sevindirdiğini de söyledi.

OLGUNLAŞTIM

Gelecek sezon için kesinlikle İtalya'da oynamak istediğini ısrarla belirten Belözoğlu şöyle konuştu:‘‘Yaşım henüz genç. Ancak, G.Saray gibi büyük bir kulüpte geçirdiğim 3 lig sezonu beni olgunlaştırdı. Dünyanın her kulübünde oynayabilecek futbol kişiliğine sahibim. Şu anda sadece G.Saray'ın özellikle Avrupa'da başarılı olmasını düşünüyorum.’’

KULÜBÜN ÇIKARLARI

Genç futbolcu, transferinin gerçekleşmesi halinde G.Saray'ın da bu işten karlı çıkmasını istediğini hatırlatarak: ‘‘Ben bu yerlere sırtımda taşıdığım G.Saray forması ile geldim. İtalya'ya giderken G.Saray'a olan manevi ve maddi borcumu ödemek isterim. Yani, bu transferden hem benim hem de kulübümün karlı çıkmasını arzu ederim’’dedi.

SİNİRLENİYORUM

Maçlarda kendisine atılan tekmelere de değinen Emre sözlerini şöyle noktaladı: ‘‘Yemin ediyorum, her tarafım yara bere içinde. Her mücadeleden hırpalanarak çıkıyorum. Kendimi ne kadar korusam yine de başa çıkamıyorum. Her şeyden önce insanım, bana vuranlara elbette sinirleniyorum. Bu yaşta sinir küpü oldum.’’


Bunları da Beğenebilirsiniz