Gündem Haberleri

  ‘Ben hapisteydim bu çocuk kimden’ deyip rehin aldı

  Yaşar ANTER- Osman URAS / DHA
  05.01.2015 - 01:04 | Son Güncelleme:

  MUĞLA’nın Bodrum ilçesinde inşaatlarda ustalık yapan Kazım K. (31), adam yaralama suçundan 6 ay hapis yattıktan sonra ağustos ayında tahliye olup Yakaköy Mahallesi’ndeki evine döndü.

  Bir ay sonra karısı L.K. (28) akrabalarını görmek için iki çocuğuyla birlikte memleketi Sivas’a gitti. 25 Aralık’ta evine tekrar döndü. Yılbaşı gecesi saat 23.45’te de hastanede bir erkek bebek dünyaya getirdi. Ertesi gün bebeğiyle birlikte taburcu edilen kadın ile kocası arasında çocuğun kimden olduğu konusunda tartışma yaşandı. Bıçaklı koca hapisten çıktıktan 5 ay sonra doğum yapan karısı ve çocuklarını rehin aldı. Polisin 30 dakika süren çabasıyla ikna edilen Kazım K. teslim oldu.

  ‘Ben hapisteydim bu çocuk kimden’ deyip rehin aldı

  ‘Korkutmak istedim’

  EŞİNİN hamileliğini fark etmediğini söyleyen Kazım K. ifadesinde şöyle dedi: “Karımı çok seviyorum. Çocuklarımı da çok seviyorum. 6 aydır hapisteydim. Bu çocuk benden olamaz. Eşime kimden olduğunu sordum, susmayı tercih etti. Ne yaptığımı hatırlamıyorum. Şu anda şoktayım. Amacım eşim ve çocuklarıma zarar vermek değildi. Korkutarak neden yaptığını öğrenmek istedim.”

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı