« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ben G.Saraylıyım biraz da Beşiktaşlıyım

Galatarasay Kulübü Divan Başkanı İrfan Aktar, Divan Kurulu 2. Başkanı Semih Haznedaroğlu ve Divan Kurulu Üyesi Yılmaz Toköz, Beşiktaş Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz'i ziyaret etti.

İSTANBUL,(DHA)
SON GÜNCELLEME

Siyah Beyazlı kulübün Akaretler'de bulunan Kulüp binasında gerçekleşen ziyarette, dostluk mesajları verildi. Beşiktaş Kulübü'nün resmi internet sitesinden verilen haberde şu ifadeler kullanıldı.

"Divan Kurulu Başkanımız Yalçın Karadeniz, "Ezeli rakibimiz ve ebedi dostumuz büyük Galatasaray camiasının önde gelen isimleri uzun zamandır kendilerine yaptığımız davetimize icabet etti ve bugün ziyarete geldi. Sporun karmaşası içerisinde buraya kadar gelmeleri, sportif dostluk adına çok büyük önem arz ediyor. Bizlerin dostluğumuzu göstermek adına bir arada olmamız çok önemli. Değerli dostlarıma buraya kadar geldikleri için çok teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Galatasaray Spor Kulübü Divan Başkanı İrfan Aktar, "Değerli dostumuz Yalçın Karadeniz'in bu nazik daveti için çok teşekkür ediyorum. Unutulmasın ki Osmanlı döneminden bugünlere kadar intikal eden çok büyük kuruluşlar var. 1903'te Beşiktaş, 1905'te Galatasaray, Cumhuriyet tarihinden de önce kurulan büyük kuruluşlar. Ezelden beri bu büyük kuruluşların arasındaki dostluk kavramını göstermek için bugün buradayız" dedi.

Galatasaray Spor Kulübü Divan Kurulu 2. Başkanı Semih Haznedaroğlu ise, "Sayın Yalçın Karadeniz'e davetlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Şahsi olarak kendisiyle çok iyi dostuz. Yalçın Karadeniz'in kalbi siyah beyazlı renklere, benim kalbim ise sarı kırmızılı renklere gönül vermiş. Fakat bu bizim iyi dost olmamıza engel değil. Bizim bu pozisyonumuz bütün taraftarlara örnek olmalı. Sporun dostluk içerdiğini kimse unutmamalı" diye konuştu.

Galatasaray Kulübü Divan Kurulu Üyesi Yılmaz Toköz, "Ben Galatasaraylı olabilirim fakat biraz da Beşiktaşlıyım. Uzun yıllar bu semtte ikamet ettim. Galatasaraylı olmam Beşiktaşlı ile dost olmayacağım anlamına gelmez. Kulüplerimizin her zaman bu tarz dostluk toplantılarında bir araya gelmesi çok önemli" dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz