« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ben değil, Şenol Güneş gözlük taksın

Hakem Fırat Aydınus’u eleştiren Cavcav için Şenol Güneş, “İlhan Bey o kadar mesafeyi görüyor mu? Tebrik ederim” demişti. Kırmızı siyahlı başkan, “Şenol Güneş’ten daha iyi görüyorum. Merak etmesin gözlerim cin gibi, her şeyi görürüm” ifadesini kullandı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

G.BİRLİĞİ Başkanı İlhan Cavcav, Beşiktaş’ın hocası Şenol Güneş’e cevap verdi. Cavcav, önceki gün 1-1 eşitlikle tamamlanan Gençlerbirliği-Beşiktaş maçına ilişkin çarpıcı açıklamalar yaptı. Güneş’in, “Cavcav, hakemi görmüş mü ki? Uzağı görebiliyor demek, iyi” yönündeki sözlerine yanıt veren İlhan Cavcav, “Gazeteyi gözlüksüz çok iyi okuyorum ama uzağa baktığım zaman daha net görebilmek için gözlük takıyorum” dedi.

Cavcav ayrıca, “Bir de maçta oturduğum konum itibarıyla, önümde çok çok yakınlaştıran koskoca televizyon ekranı var. Olay oldu mu, hemen bakıyorum oraya. Ben Şenol Güneş’ten daha iyi görüyorum” diye konuştu.

“KAFASI ÇALIŞAN BİR ÇOCUK AMA...”

CAVCAV, “Şenol Güneş kafası çalışan bir çocuktur Karadenizlidir ama hoş görüyorum onun ‘Gözü açık mıydı kapalı mıydı?’ dediğini. Hiç merak etmesin gözlerim cin gibi her şeyi görürüm” ifadelerini kullandı. Ankara’daki spor camiasının, “Kulübü oğlu Murat Cavcav’a bıraksın” çağrılarına da yanıt veren İlhan Cavcav sözlerini şöyle bitirdi:

- Kulübü ben kurmadım velev ki kursam dahi, burası kamuya ait. Hiçbir kulübün babadan oğula bırakılarak yönetilmesi mümkün değil. Bu olabilir ancak benden sonra başkanlık yapacak olan insan oğlum da olsa, konuya benim kadar elem vermesi gerekir. Keşke oğlum gelse ama kamuoyu ne diyecek yarın bir gün. Ondan sonra Murat Cavcav, ondan sonra onun oğlu var o gelsin. Burası Yeniçeri ocağı değil...

MAÇ SONU NE DEMİŞLERDİ?

İlhan Cavcav: Aydınus'u kahrederek kutluyorum

G.BİRLİĞİ-Beşiktaş maçı sonrası İlhan Cavcav, “Sayın Fırat Aydınus’u kahrederek kutluyorum. Kime anlatacağım, hangi federasyona. Allah böyle hakemleri başımızdan eksik etmesin” dedi.

Şenol Güneş: İlhan Bey uzak mesafeyi görebiliyor mu?

CAVCAV’a yanıt veren Şenol Güneş önceki günkü karşılaşmanın ardından, “İlhan Cavcav, sahadaki hakemi görebilmiş mi ki... Uzağı görebiliyor demek, iyi. Tebrik ederim” diye konuştu.
Spor Toto Süper Lig'de 2015 - 2016 sezonu şampiyonu kim olur?

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz