GeriSpor Ben çok mutluyum
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  4
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ben çok mutluyum

Gerets, kendilerini desteklemeye gelen taraftarlara teşekkür ederken, ‘Necati-Ümit Karan-Hakan Şükür üçlüsünün ileri uçtaki yardımlaşmaları, birbirlerine gol attırma istekleri beni son derece mutlu etti’ dedi.

2 önemli konu

G.Saray Teknik Direktörü Gerets, takımının aldığı 4-1’lik galibiyetin ardından, İzmir’de kendilerini yalnız bırakmayan çok sayıdaki sarı kırmızılı taraftara teşekkür etti. Gerets şöyle konuştu: ‘Üzerinde durmamız gereken iki konu var. Birincisi, taraftarların İstanbul’dan takıma sahip çıkıp, itici güç olması. İkinci hadise ise takımımın oynadığı güzel futbol.

Güzel saha olayı

Şık goller izlettik. İzmir’deki gibi bir sahada neler yapabileceğimizi herkes gördü. Necati-Ümit Karan-Hakan Şükür üçlüsünün ileri uçtaki yardımlaşmaları, birbirlerine gol attırma istekleri beni son derece mutlu etti. Bencil futbolcularımın olmaması beni sevindiriyor. G.Saray gibi bir kulüpte çalışmaktan gurur duyuyorum.’

G.Saray daha becerikliydi

VESTEL
Manisaspor Teknik Direktörü Levent Eriş, 4-1 yenildikleri G.Saray maçında zaman zaman üstün oynadıklarını söyledi. Eriş, ortaya çıkan farklı skorun oynanan futbolu yansıtmadığını belirtirken, şöyle konuştu: ‘Beceri faktörü çıktı. G.Saraylı oyuncuların son vuruş becerileri tartışılmaz.’

İliç gözden düştü

SASA İliç, G.Saray’a transfer olurken, ‘10’ numara olarak alınmıştı. Lige de iyi bir başlangıç yapan Sırp oyuncu gün geçtikçe gözden düştü. Sarı kırmızılı yöneticiler yapılan transferde hata yaptıklarını ifade ederken, ‘Sahada varlığı ile yokluğu belli değil. Alırken acele ettik. Keşke bu hatayı yapmasaydık’ dediler.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle