ANKARA HABERLERİ

'Ben Çizgilerime, Çizgilerim de Bana Benziyor' sergisi

DHA
28.04.2017 - 10:23Son Güncelleme :
DHA

Hüseyin ÖZBALI/ANKARA, (DHA)- DUYGULARINI resme döken ünlü sanatçı Prof. Dr. Mustafa Ayaz'ın, 'Ben Çizgilerime, Çizgilerim de Bana Benziyor' isimli resim sergisi, Mustafa Ayaz Müzesi Sanat Galerisi'nde sanatseverle bir kez daha bir araya gelecek.
Ayaz'ın her yıl geleneksel hale getirdiği sergilerinden bir yenisi daha açılıyor. Ayaz'ın 4 Mayıs'ta açılacak olan resim sergisinde, sanatçının, söz ve yazı ile anlatamadıklarını, renk ve çizgilerle tuval üzerine yansıtıyor. Ayaz, " Günlük yaşamımda beni etkileyen olay, coşku ve düşüncelerimi  yansıtan, aşkın, yaşama sevinci ve geleceğe yönelik isteklerim çalışmalarımda yer alıyor" dedi.
FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden 'Ben Çizgilerime, Çizgilerim de Bana Benziyor' sergisi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Nisan 2017 tarihinde saat 10 23’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça 'Ben Çizgilerime, Çizgilerim de Bana Benziyor' sergisi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı