Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ben böyle bir saygısızlık yapmam

Ankaragücü Yardımcı Antrenörü Ümit Özat, medyada kendisi hakkında çıkan haberlere sert tepki vererek, "Yazılanlarla benim yakından uzaktan bir alakam yok. Olanları teessüfle karşılıyorum" dedi.

ERCAN ATA / ANKARA DHA
SON GÜNCELLEME

Ankaragücü - Trabzonspor karşılaşmasından sonra futbolcu izlemek için Çekoslavakya'ya giden ve yeniden Ankara'ya dönen Ümit Özat, bu hafta sonu Ankaragücü ile Fenerbahçe maçı ile ilgili olarak basında yer alan haberlerin gerçeğini yansıtmadığını ifade etti.

Doğan Haber Ajansı muhabirine bir açıklama yapan Ankaragücü Yardımcı Antrenörü Ümit Özat, "Ankaragücü takımı kamoyunda bilindiği gibi bugüne kadar nasıl kampa giriyorsak bu maçta da bir gün önce kampa gireceğiz. Bursaspor ile olan kardeşlik tamamen taraftarlar arasında olan kardeşliktir. Tek bildiğim bir şey var, sahaya kazanmak için çıkacağız. Ankaragücü'ne geldiğimden beri söylediğim tek birşey var. Hangi takımın küme düşeceği veya şampiyonluğu bizi ilgilendirmiyor. Biz bu maçı kazanmak için sahaya çıkacağız. İfade edildiği gibi sözler kesinlikle söylemedim. Bu Sayın Lemerre'ye saygısızlıktır. Nasıl insan kendi altındaki bir kişinin kendisine böyle bir sözü söylemesine tepki gösterirse Sayın Lemerre de buna tepki gösterir. Kaldı ki ben Sayın Lemerre'ye kesinlikle böyle bir söz söylemedim. Benim ağzımdan söylemediğim sözleri yazan insanları kınıyorum ve tekrar ediyorum. Biz sahaya ne olursa olsun kazanmak için çıkacağız" diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz