« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ben belgem varken hakkımı alamadım

Trabzonspor Teknik Direktörü, ‘İspat edilemeyecek şeyin neyini tartışıyoruz? Futbol dışı kazananlar, futbolda kaos yaratmak istiyorlar’ dedi.

Adnan SUNGUR
SON GÜNCELLEME
TRABZONSPOR Teknik Direktörü Şenol Güneş, teşvik iddialarının ispatlanmasıyla ilgili umutsuz ve sitemli konuştu. Güneş, düzenlediği basın toplantısında, ‘Ben, belgem varken hakkımı alamadım. Belgesi olmayan, ispat edilemeyecek şeyin neyini tartışıyoruz?’ dedi. Bordo mavili takımın hocası şöyle devam etti: ‘Futbol dışı kazananlar, futbolda kaos yaratmak istiyorlar. Bu işi yapanların temizlemesi gerekir.

Neyi tartışıyorsunuz?

Geçen hafta, ‘Yüzümüzü güneşe dönelim’ dedim. Ne yazık ki, hem gölge arıyoruz, gölge bulamayınca da yaratıyoruz. Gücün hukuka hükmettiği yerde bu işler düzelmez. Ben en üst düzeyde çalıştım. Belgem vardı, bilgim vardı. Şike, şaibe, dosya, belge diyoruz. Ama bende hem belge, hem dosya olduğu halde hakkımı alamadım. Bırakın almayı, kendimi anlatamadım. Olanı ortaya çıkaramadım. Şimdi olup olmadığı meçhul bir şeyi ortaya çıkarmaya çalışıyoruz. Neyi tartışıyoruz.’

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz