« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ben af istemiyorum

Şike soruşturması kapsamında tutuklanarak cezaevine gönderilen Beşiktaş Asbaşkanı Adalı'dan bomba açıklamalar.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Haber1903.com'a konuşan Adalı yalnız bırakıldığından dert yandı. İşte Adalı'nın açıklamları: 
 
BURADA OLMAK ÇOK ZOR

Cezaevindeki günlerini anlatan Beşiktaş Asbaşkanı, ''Allah kimsenin elinden özgürlüğünü almasın. Tamam, burada şartlar kötü değil. Bol bol kitap okuyorum, spor yapıyorum ama genede burada olmayı kendime yediremiyorum'' dedi.
 
LİMON BİLE BU KADAR KOLAY SATILMAZ 

Başkan Yıldırım Demirören ve yönetici Cengiz Zülfükaroğlu'nun kendisi için bittiğini açıklayan Adalı, ''Çok üzüntülüyüm. Bir insan bu kadar kolay satılmaz, böyle yalnız bırakılmaz. Benim için hem Başkan hem de Cengiz Zülfikaroğlu bitmiştir. Duyuyorum dışarda ortada hiçbir şey yokmuş havası estiriliyor. Hatta buradan çıkınca yönetimdeki görevimin başına döneceğim konuşuluyormuş. Ben bir daha onlarla aynı masaya bile oturmam. Cengiz Zülfikaroğlu'nu bir buçuk aydır görmedim. Pazarda portakal limonu bu kadar kolay satamazsınız. Bu arada taraftarlara da mesaj vermek istiyorum. Ben onlara bozuk değilim. Bana adliyede küfür edenler, transfer döneminde ellerinde sahte kulüp belgesi ile kulübe futbolcu satmaya çalışan kişilerdir. İşlerini bozunca bana orada saldırdılar.'' şeklinde konuştu.
 
BEN AF İSTEMİYORUM

Mecliste sporda şiddet yasasının değiştirilmesine karşı olan Adalı, ''Meclise, sporda şiddet yasasında değişiklik için önerge sunmuşlar. Ben af, maf istemiyorum kardeşim. İnsan bir suç işlemişse affedilir. Affedilecek ne yapmışım? Bir an önce iddianamenin verilip mahkemeden suçsuzluğumu kanıtlayarak çıkmak istiyorum.'' diyerek sözlerini tamamladı.

 

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler