GeriDiğer Belek’te golf bayramı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Belek’te golf bayramı

Belek’te golf bayramı

58 ülkede yayınlanacak dev turnuva aralarında Rory Mcllroy, Westwood, Clarke gibi yıldızların da yer aldığı 78 golfçüye ev sahipliği yapacak. 

2013’te Tiger Woods’un Boğaz Köprüsü’nde iki kıta arasında yaptığı unutulmaz vuruşla başlayan Turkish Airlines Open, 3. yılında 29 Ekim-1 Kasım arasında başta Rory Mcllroy olmak üzere golfün önemli yıldızlarını Antalya-Belek’te ağırlıyor.  Turnuva, kariyerine 4 majör zaferi sığdıran ve 28 milyon doların üzerinde ödül kazanan 26 yaşındaki Mcllroy’un dışında toplamda 41 şampiyonluğu bulunan Lee Westwood, 47 yaşındaki efsane Darren Clarke ve ilk yılın şampiyonu Victor Dubuisson gibi önemli isimlerin de içinde olduğu 78 golfçüye ev sahipliği yapacak. 

EN PRESTİJLİ İKİNCİ MÜSABAKA

MONTGOMERIE Maxx Royal sahasında European Tour Final Serisi kapsamında düzenlenecek toplam 7 milyon dolar para ödüllü dev turnuva 58 ülkede yapılacak yayınlarla 510 milyon seyirciye ulaşacak.European Tour’un 25 farklı ülkede düzenlenen 47 turnuvası arasında puanlaması en yüksek ikinci müsabaka olması nedeniyle büyük önem taşıyan Turkish Airlines Open, 2016 taviminde de yer alıyor. Turnuvadan iki gün önce ise amatör golfçülerle profesyoneller arasında Pro-Am Turnuvası yapılacak.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle