BURSA HABERLERİ

Belediyeden Toplu Sünnet Şöleni

IHA
26.10.2015 - 16:42Son Güncelleme :

MUSTAFAKEMALPAŞA BELEDİYESİ TOPLU SÜNNET ŞÖLENİ DÜZENLİYOR.

IHA

Bursa’nın Mustafakemalpaşa Belediyesi toplu sünnet şöleni düzenliyor.
Mustafakemalpaşa Belediyesi, maddi imkansızlıklar sebebiyle çocuklarını sünnet ettiremeyen ailelere ilk mürüvvet heyecanını yaşatacak. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda 1-9 yaş arasındaki 33 çocuk erkekliğe ilk adımlı atacak. Belediye Düğün Salonu’ndaki sünnet merasiminde, çocuklar için şehir turu, eğlence, hediye dağıtımları ve yemek ikramı yapılacak.
Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, sünnetin hem dini, hem de sağlık açısından önemine işaret ederek, çocuklara güzel bir hatıra bırakmak istediklerini söyledi. Sosyal yardımlaşmaya katkı verecek olan sünnet şölenini kalıcı bir hizmet politikasına dönüştürmek istediklerini belirten Başkan Kurtulan, " Bugüne kadar çocukları için bu vecibeyi yapacak imkan ve zaman bulamamış ailelerimize yardımcı olmak hedefindeyiz. Bütün halkımızı bu özel güne katılarak çocuklarımıza manevi destek vermeye davet ediyorum" dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bursa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bursa ilinden Belediyeden Toplu Sünnet Şöleni hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 16 42’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Belediyeden Toplu Sünnet Şöleni haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı