BURSA HABERLERİ

Belediye Personeline Yangın Tatbikatı

IHA
28.10.2015 - 13:16Son Güncelleme :

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İTFAİYE DAİRESİ BAŞKANLIĞI TARAFINDAN MUSTAFAKEMALPAŞA BELEDİYE PERSONELİNE YANGIN SEMİNERİ VERİLDİ.

IHA

Bursa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı tarafından Mustafakemalpaşa Belediye personeline yangın semineri verildi.
Yangında ilk yapılacaklar ve alınması gereken tedbirlerin anlatıldığı eğitimde, teorik olarak verilen bilgiler yangın söndürme tatbikatıyla pratiğe döküldü. Belediye İtfaiye Vardiya Amiri İlhan Kaygısız ve Mustafa Kuram, yangın çıkış sebepleri, alınacak tedbirler, yangın esnasında yapılması gerekenler, yangın öncesi ve sonrası hareket tarzları, doğru yangın ihbarı verme ve yangınlara müdahale konularında belediye çalışanlarını bilgilendirdi.
Eğitimin ardından personele yangın tatbikatı yaptırıldı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bursa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bursa ilinden Belediye Personeline Yangın Tatbikatı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 13 16’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Belediye Personeline Yangın Tatbikatı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı