MERSİN HABERLERİ TOROSLAR HABERLERİ

Belediye personeline profesyonel iş yaşamı eğitimi

DHA
14.03.2018 - 14:47Son Güncelleme :
DHA

MERSİN, (DHA) - MERSİN’de Toroslar Belediyesi’nin Çukurova Kalkınma Ajansı 2017 yılı Teknik Destek Program çağrısı kapsamında hibe desteği gören ‘Toroslar Belediyesi Profesyonel İş Yaşamı Eğitimi’ projesi kapsamında belediye personeline, ‘Kişisel gelişim ve iş yaşamlarının kolaylaştırılması ve daha verimli hale getirilmesi’ konusunda eğitim semineri verildi.
Belediye Meclis Salonu ile Yunus Emre Kültür Merkezinde, Kişisel Gelişim Uzmanı Neslihan Baysal tarafından verilen eğitim semineri, 5 gün boyunca iki oturumda gerçekleştirildi. Sunumunda; personele kurumsal çatışma ile baş etme yöntemleri, insan kaynakları yönetimi, güçlü iletişim ve güçlü motivasyon, öfke kontrolü ve hızlı sakinleşme yöntemleri, etkili takım çalışması ve etkin ekip kurma yöntemleri ve topluluk önünde konuşma tekniklerini anlatan Baysal, belediye hizmetlerinin vatandaşlara daha etkin ve verimli bir şekilde sağlanması ve kişiler arasındaki iletişim ve gelişimi arttırmak amacıyla da aktardığı konuların eğitimini, hem teorik bilgi hem de pekiştirici oyunlar oynatarak verdi.
Belediye Başkanı Hamit Tuna, belediye olarak hizmet içi eğitim programlarına önem verdiklerini belirterek, proje desteği veren Çukurova Kalkınma Ajansı’na, kişisel gelişim uzmanı Neslihan Baysal’a ve ekibine teşekkür ederek, "Vatandaşlarımıza sunduğumuz hizmet kalitesini bu tür eğitim programlarıyla daha üst düzeye getiriyoruz" dedi.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin Toroslar haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği Toroslar haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde Belediye personeline profesyonel iş yaşamı eğitimi haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

Sayfa Başı