MERSİN HABERLERİ

Belediye Meclis Üyelerine “Etkili İletişim Teknikleri” Eğitimi

IHA
28.02.2015 - 11:07Son Güncelleme :

BELEDİYE MECLİS ÜYELERİNE “ETKİLİ İLETİŞİM TEKNİKLERİ” EĞİTİMİ

IHA

Mersin’in Tarsus ilçe Belediye Meclis üyelerine iletişim konusunda eğitim verildi.
Antakya Ottoman otelde verilen eğitimde M.K.Ü Pazarlama ve Reklamcılık Bölüm Başkanı Öğretim Görevlisi Jülide Oğuz Ergünay, belediye meclis üyelerine “Etkili İletişim Teknikleri” konusunda bilgi verdi.
Tarsus Belediyesi olarak personele devamlı eğitim verdiklerini belirten Belediye Başkanı Şevket Can, belediye olarak bu tür eğitimleri her zaman aldıklarını söyledi.
Bu tür eğitimlerin çok önemli olduğunu altını çizen Belediye Başkanı Şevket Can, Meclis üyeleri ile birlikte aldıkları iletişim konusundaki eğitimin çok faydalı olduğunu belirtti.
Başkan Can, “Tarsus Belediyesi gerek iş kolu manasında, gerek konu başlığı manasında bugüne kadar belediye ile ilgili olan her türlü eğitimi ve semineri almıştır. Her gün halkın içinde bulunuyorsunuz. Alınan eğitimin sıradan bir eğitim olarak değil, hayatınıza yön verecek bir eğitim olarak görmenizi istiyoruz. Biz bu eğitimi bir kısım çalışanlar olarak daha önce aldık ama belediye meclis üyelerimizin de bu eğitimi almasını uygun gördük. Bu eğitimler çok önemli, bu eğitimi aldıktan sonra davranışlarınız ve diyaloglarınız çok değişecek. İletişim konusundaki eğitimi yabancı ülkelerde başkanlar, başbakanlar, cumhurbaşkanları alıyor. Türkiye’de bu eğitimi belki de almayan üst düzey yönetici kalmadı. İnşallah verimli bir program oluyor. Bize bu konuda yardımcı olan Öğretim Görevlisi sayın Jülide Oğuz Ergünay’a teşekkür ediyoruz” dedi.
Mustafa Kemal Üniversitesi Öğretim Görevlisi Jülide Oğuz Ergünay, ‘iletişim nedir, insanlarla sağlıklı iletişim nasıl kurabiliriz, beden dili, sosyal yaşamda kullanılması neden önemlidir’ konuları hakkında slaytlar eşliğinde görsel eğitim sundu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Mersin haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Mersin ilinden Belediye Meclis Üyelerine “Etkili İletişim Teknikleri” Eğitimi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Şubat 2015 tarihinde saat 11 07’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Belediye Meclis Üyelerine “Etkili İletişim Teknikleri” Eğitimi haberi güncellenecektir.

İSTANBUL NAMAZ VAKİTLERİ

18 Şubat 2018, Pazar
 • İmsak
  06:23
 • Guneş
  07:48
 • Öğle
  13:24
 • İkindi
  16:19
 • Akşam
  18:48
 • Yatsı
  20:08
Sayfa Başı