ADIYAMAN HABERLERİ

Belediye Görevlileri Yapıyor, Vatandaşlar Bozuyor

IHA
22.09.2015 - 11:09 Son Güncelleme :

Adıyaman'da, Acil servis yoluna konulan dubalara zarar veriliyor

IHA

Adıyaman Belediyesi tarafından Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servis yoluna konulan dubalar defalarca zarar görmesine rağmen belediye yetkilileri tarafından sürekli onarımlar yapılıyor.
Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servis yoluna duyarsız vatandaşların araçlarını park etmesinden kaynaklanan trafik sorununun ortadan kaldırıla bilmesi için Adıyaman Belediyesi yetkilileri tarafından acil servis yoluna dubalar yerleştirilerek asfalta sabitlendi. Dubaların yerleştirilmesinin birkaç gün sonrasında dubaların olmasına aldırış etmeyen vatandaşlar, araçlarını sabitlenmiş dubaların üzerine park ederek yeni dubalara zarar vermeye devam etti. Dubaların zarar gördüğü basında yer almasıyla beraber belediye görevlileri yeniden acil servis yolunda zarar gören dubaları yerinden sökerek yerine yenisini yerleştirdi. Belediye görevlileri tarafından yeniden yerleştirilen dubalar, aynı şekilde hastaneye gelen hasta ve ya hasta yakınları tarafından araç park edilmesinden dolayı zarar gördü.
Duruma şiddetle tepki gösteren vatandaşlar, “Hastanenin ön kısmında altlı üstlü ve onlarca aracın sığa bileceği bir oto park alanı var. Ama bazı duyarsız kendiniz bilmezler araçlarını oto parka bırakmak yerine sürekli bu dubaların üzerine araç parkı yapıyorlar. Yazık günah bunların parası hepimizin cebinden çıkıyor. Belediye görevlileri her seferinde onarıyor, bu tür duyarsız kişiler zarar veriyor. Ücretsiz oto park alanları var neden faydalı olacak hizmetlere zarar veriyorsun? Bu konuda duyarlı vatandaşlarımıza da seslenelim lütfen böyle bir durumla karşılaştığınız esnada bu kişileri polise şikayet edin ceza alsınlar ki akılları başlarına gelsin. Adamlar acil servis yolunu işgal ediyorlar. Bu ambulansların içerisinde bizim de yakınlarımız sevdiklerimiz olabilir sizlerin de olabilir" şeklinde konuştular.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adıyaman haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adıyaman ilinden Belediye Görevlileri Yapıyor, Vatandaşlar Bozuyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 22 Eylül 2015 tarihinde saat 11 09’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Belediye Görevlileri Yapıyor, Vatandaşlar Bozuyor haberi güncellenecektir.

ADIYAMAN NAMAZ VAKİTLERİ

13 Aralık 2017, Çarşamba
 • İmsak
  05:43
 • Guneş
  07:27
 • Öğle
  12:32
 • İkindi
  15:01
 • Akşam
  17:16
 • Yatsı
  18:48
Sayfa Başı