TUNCELİ HABERLERİ

Belediye çalışanlarına "Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi"

AA / Haydar Toprakçı
29.01.2015 - 16:37Son Güncelleme :

YEREL HABERLER TUNCELİ

AA / Haydar Toprakçı

TUNCELİ (AA) - Tunceli Belediyesi, çalışanlarına iş hayatındaki yasal değişiklikleri, iş sağlığı ve güvenliği gibi konularda gerekli bilgileri aktarmak üzere "Temel İş Sağlığı ve Güvenliği" konulu eğitim semineri düzenledi.

Belediye konferans salonunda düzenlenen seminerde iş sağlığı ve güvenliği uzmanı Semih Aykut, çalışanlara temel iş güvenliği, kişisel koruyucu donanımlar, 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu, fiziksel ve ergonomik risk etmenleri, iş kazalarının nasıl önlenebileceği, acil durumlarda nelerin yapılması gerektiği, verimli çalışma metotları ve personellerin yasal hakları konular hakkında bilgi verdi.

Seminere Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Tunç, birim müdürleri ve çalışanlar katıldı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Tunceli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Tunceli ilinden Belediye çalışanlarına "Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi" hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ocak 2015 tarihinde saat 16 37’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Belediye çalışanlarına "Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi" haberi güncellenecektir.

TUNCELİ İLÇELERİ

TUNCELİ NAMAZ VAKİTLERİ

13 Aralık 2017, Çarşamba
 • İmsak
  05:40
 • Guneş
  07:25
 • Öğle
  12:27
 • İkindi
  14:53
 • Akşam
  17:07
 • Yatsı
  18:41
Sayfa Başı