SİVAS HABERLERİ

Belediye birim müdürleri bir araya geldi

DHA
31.03.2016 - 15:42Son Güncelleme :
DHA

SİVAS, (DHA) - SİVAS Belediye Başkanı Sami Aydın 2016 yaz sezonu öncesinde belediye birim müdürleri ile mesai sonrasında bir araya gelerek çalışmaları değerlendirdi.

Abdi Ağa konağında düzenlenen toplantıda yaz sezonunun yoğun geçeceğini belirten Başkan Aydın, yaz aylarındaki yüksek tempo çalışma öncesinde birim müdürlerini dinleyerek fikir alışverişinde bulundu. Bu yaz uygulamaya girecek olan büyük projelerin aksamadan devam etmesi ve hizmetlerin halka daha hızlı ve kaliteli bir biçimde ulaşması için fikir alışverişinde bulunuldu.

Belediyede görev yapan birim müdürleri söz alarak kendi sorumlu oldukları hizmetlerle ilgili fikirlerini ve önerilerini dile getirdi. Başkan yardımcılarının da hazır bulunduğu toplantıda birimler arası koordinasyonun sağlıklı yürümesi için yeni kararlar alındı. Toplantıya katılan birim müdürleri yeni sezona hazır olduklarını belirterek, hizmetlerde aksaklık yaşanmaması için gerekli tedbirlerin alındığını dile getirdi.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Sivas haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Sivas ilinden Belediye birim müdürleri bir araya geldi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2016 tarihinde saat 15 42’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Belediye birim müdürleri bir araya geldi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı