GAZİANTEP HABERLERİ

Belediye Başkanı Özdemir’den Çocuklara Türk Bayrağı

IHA
29.10.2015 - 17:47Son Güncelleme :

BELEDİYE BAŞKANI ÖZDEMİR CUMHURİYET BAYRAMI NEDENİYLE ÇOCUKLARA TÜRK BAYRAĞI DAĞITTI

IHA

Gaziantep’in Araban İlçesi Belediye Başkanı Mehmet Özdemir, Cumhuriyet Bayramı nedeniyle kırsal mahalle gezisinde çocuklara Türk Bayrağı dağıttı.
Araban İlçesi Belediye Başkanı Mehmet Özdemir, AK Parti Araban İlçe Başkanı Kamil Murat Kasney ile birlikte kırsal mahallelerdeki yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Çalışmaları denetleyen Özdemir, vatandaşların sorunlarını da dinledi. Özdemir,kendisine ilgi gösteren çocuklara ise Türk Bayrağı ve çeşitli oyuncaklar dağıttı. Hediyelere sevinen çocuklar bayraklarını evlerinin pencerelerine astı. Özdemir, ’’Bugün Cumhuriyetimizin kuruluşunun 92. yıl dönümü. Biz büyükler olarak geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza ulusumuzun direncinin, kazandığı istiklal mücadelesinin sembolü olan ay yıldızlı Türk Bayrağımızı ilelebet dalgalandırmalıdır. Bu düşünce ve inancım nedeniyle Belediye Başkanı olarak kırsal mahallelerimizde yaşayan çocuklarımıza hediye ettim. Elimden aldıkları ay yıldızlı Türk Bayraklarımızı evlerinin damlarına ve pencerelerine asan çocuklarımızın bayrağımıza gösterdiği saygı ve sevgi ile gözlerindeki parlayan ışık beni duygulandırdı.Ülkemizi bölmeye çalışan iç ve dış güçler asla kötü emellerine muvaffak olamayacaklardır’’ dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Gaziantep haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Gaziantep ilinden Belediye Başkanı Özdemir’den Çocuklara Türk Bayrağı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ekim 2015 tarihinde saat 17 47’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Belediye Başkanı Özdemir’den Çocuklara Türk Bayrağı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı