BAYBURT HABERLERİ

Belediye Başkanı Memiş’ten Anket Çalışması

IHA
04.08.2015 - 12:34Son Güncelleme :

BAŞKAN MEMİŞ'TEN ANKET ÇALIŞMASI

IHA

Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş, vatandaşların sorunlarını bizzat kendilerinden dinleme geleneğini devam ettiriyor.
Başkan Memiş Bayburt’ta yıllardır sorun oluşturan Halk Pazarı yeri sıkıntısının giderilmesi ve herkesin ihtiyacına cevap verecek bir çözüm için pazar esnafı ve alış veriş yapan vatandaşlarla konuşarak bizzat kendisi anket çalışması gerçekleştirdi.
Pazar esnafını tek tek gezerek, “Kapalı Halk Pazarı’nı Nereye Yapalım?” sorusunu yönelten Belediye Başkanı Memiş, aldığı cevapları bir bir not ettirdi.
“Pazar Yeri Sorunu Çözüme Kavuşacak”
Sorunların birinci elden çözümü için vatandaşla birebir ve yüz yüze iletişime geçmenin çok önemli olduğunu belirten Belediye Başkanı Memiş, kısa bir açıklama yaparak şunları belirtti:
“Bayburt’umuz derin bir tarihe sahip olduğu kadar derin bir şehir kültürüne sahiptir. Bu durum doğal olarak şehrimizde yaşayan vatandaşlarımızın beklentilerini de yüksek tutmakta. Biz de Bayburt Belediyesi olarak vatandaşımızın beklentilerini karşılamak ve hayal edilen, kadim şehir kültürü ile modern şehir yapısının buluştuğu Bayburt’u oluşturmak için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Tabi bunu hemşehrilerimiz ile beraber gerçekleşebileceğinin farkındayız ve sık sık halkımızla şimdi yaptığımız gibi fikir alış verişinde bulunuyoruz.”
Bayburt’a Yakışır Yeni ve Modern Bir Pazar Yeri Oluşturacağız
“Bayburt’umuzda en sık şikâyet aldığımız konulardan biriside pazar yeri konusu. Yer sıkıntısı yüzünden birçok kez yer değiştiren Halk Pazarı’nı bun böyle sabit kalacak ve kapalı olacak şekilde çözerek hem Pazar esnafımızın hem de alış veriş yapan vatandaşımızın rahat etmesini inşallah sağlayacağız. Bugün burada Pazar esnafımız ile yüz yüze yaptığımız görüşmeyle çok faydalı bir çalışma yaptığımızı düşünüyorum. Bize yeni Pazar yerinin nerede ve ne tip özelliklere sahip olması gerektiği konusunda çok faydalı fikirler beyan ettiler. İnşallah bu fikir ve önerilerden yola çıkarak bu sorunumuzu da kısa bir zamanda çözeceğiz.”

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bayburt haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bayburt ilinden Belediye Başkanı Memiş’ten Anket Çalışması hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 04 Ağustos 2015 tarihinde saat 12 34’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Belediye Başkanı Memiş’ten Anket Çalışması haberi güncellenecektir.

BAYBURT İLÇELERİ

BAYBURT NAMAZ VAKİTLERİ

23 Mart 2018, Cuma
 • İmsak
  04:47
 • Guneş
  06:11
 • Öğle
  12:32
 • İkindi
  15:57
 • Akşam
  18:40
 • Yatsı
  19:59
Sayfa Başı