Ege Haberleri

EGE

  Belediye Başkanı ile fırıncı arasında ekmek kavgası

  Ramazan ÇETİN / DENİZLİ, (DHA)
  31.07.2012 - 11:39 | Son Güncelleme:

  Denizli’de Honaz İlçesi’ne bağlı Karaçay Beldesi'nin AKP'li Belediye Başkanı Abdullah Kumral ile beldeye ekmek getiren fırıncı Ali Karcı, gramaj konusunda çıkan tartışmada karakolluk oldu.


  Olay, geçen Cuma günü, Honaz'a bağlı Karaçay Beldesi'nde meydana geldi. Karaçay Belediye Başkanı Abdullah Kumral ile beldeye Kocabaş Beldesi'ndeki fırınından ekmek getiren Ali Karcı arasında tartışma yaşandı. Tartışma karşılıklı hakaret ve yumruklaşmaya dönünce iki taraf jandarmaya giderek şikayetçi oldu. Başlatılan soruşturma kapsamında ifadeleri alınan taraflar serbest bırakıldı.
  Olayla ilgili açıklama yapan Başkan Kumral, getirilen ekmeklerin gramajlarının düşük çıktığını belirterek, “Belediye olarak bizim fırınımızda ekmek zaten çıkıyor. Belde halkı burudan alıyor. Bu fırıncı da beldede ekmek satmak istiyor. Bizde ekmekleri denetledik ve gramları düşük çıktı. Satmasını engelledik. Fırıncı ‘Eşek herif, gerekirse ekmeği bedava satıp, belediyeyi batıracağım' diyerek bana hakaret etti, yumruk salladı. Daha sonra kavga oldu. Bende şikayetçi oldum” dedi.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı