Beko’yu Romanya’da Lucescu tanıtacak

Hürriyet Haber
18.10.2003 - 01:53 | Son Güncelleme:

Beko, Romanya'daki reklam kampanyası için Beşiktaş Teknik Direktörü Mircea Lucescu ile anlaştı. Beko, kampanya kapsamında yardım vakıflarına bağışta bulunacak.

Geçtiğimiz günlerde bu işbirliği için Romanya'nın başkenti Bükreş'te düzenlenen imza töreninde konuşan Lucescu, ‘‘Bir dünya markası olan Beko'nun reklam kampanyasında yeralarak, muhtaç insanlara yardım etmenin mütevazı bir örneğini sergilemek istedim’’ dedi.

Kampanya kapsamında, Bükreş'te kimsesiz ve yardıma muhtaç kişilere destek veren Renaşterea Vakfı'na Beko buzdolapları ve çamaşır makineleri bağışlanacak. 2002 yılında Arçelik A.Ş. tarafından satın alınan, Romanya'nın en büyük buzdolabı üretim şirketi olan ve Beko ürünlerinin Romanya'daki pazarlama-satış faaliyetlerini yürüten Arctic'in Genel Müdürü Oğuzhan Öztürk de, ‘‘Dünyanın 85 ülkesine ihracat yapan Beko, Türkiye ve Avrupa'da çok prestij kazanmış bir marka. Lucescu da Türkiye'de ardarda 3 kez Yılın Teknik Direktörü seçilmiş, başarıları bir kişi’’ diye konuştu.

Oğuzhan, Lucescu'nun kampanyadan ücret almak yerine, ürünlerin yardım vakıflarına bağışlanmasını isteyerek, herkese mükemmel bir örnek teşkil ettiğini söyledi.
Etiketler:


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı