« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Beko Basketbol Ligi

Beko Basketbol Ligi'nde Kepez Belediyesi ile karşılaşacak Aliağa Petkim'de genel menajer Birtan Saka, “Deplasmanda ilk galibiyetimizi alarak şeytanın bacağını kıracağız” dedi.

A.A
SON GÜNCELLEME
Saka, yaptığı açıklamada, sezon başında kadroda yapılan değişikliklerden dolayı takım organizasyonunda oluşan eksikliklerinin bulunduğunu, ancak bunu zaman içinde aştıklarını söyledi.
 
Takımda taşların yerine oturmaya başladığını ifade eden Saka, şunları kaydetti.

“Takıma yeni katılan oyuncularımız da gerçek performanslarını sahaya yansıtmaya başladılar. Bundan sonra takımımız daha iyi yerlere gelecektir. Hafta sonu deplasmanda karşılaşacağımız Kepez Belediyesi maçından galibiyet bekliyoruz. Deplasmanda ilk galibiyetimizi alarak şeytanın bacağını kıracağız. Kepez Belediyesi, ligde bulunduğu konum itibariyle bu maçtan mutlak galibiyet almak isteyecektir. Fakat bizim de tek düşüncemiz bu maçtan galip ayrılmak.”

Cumartesi günkü Kepez Belediyesi maçının ardından çarşamba günü oynayacakları Erdemir müsabakası hazırlıklarına hemen başlayacaklarını ifade eden Saka, “Hedefimiz play-off ve takımımız bunu başaracak güce sahip” diye konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz